Есть в наличии (1-2 дня)
11310 грн.
Наличные:
11310 грн
Безнал:
13573 грн
Приватбанк:
13230 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine M96-M - Охранно-телематический комплекс

Нет предела совершенству, и вот в очередной раз компания StarLine представляет нашему вниманию новейшую охранно - телематическую систему 6-го поколения разработки - StarLine M96. Это целая линейка продуктов, но поговорим сегодня о стартовом наборе StarLine M96-M.

В первую очередь StarLine M96 - это надёжный охранно-телематический комплекс для применения на автомобильном транспорте
Читать полностью
Технічні параметри:

StarLine M96-M - Охоронно-телематичний комплекс

Немає межі досконалості, і ось в черговий раз компанія StarLine представляє нашій увазі новітню охоронно - телематическую систему 6-го покоління розробки - StarLine M96. Це ціла лінійка продуктів, але поговоримо сьогодні про стартовий набір StarLine M96-M.

В першу чергу StarLine M96 - це надійний охоронно-телематичний комплекс для застосування на автомобільному транспорті з кількома додатковими системами авторизації власника (PIN-код, мітка, Bluetooth Smart). У комплект включена вся необхідна електроніка для створення надійного охоронного комплексу.

Новинка від StarLine тепер випускається з більш потужним процесором, який дозволяє обробити додатково ще безліч параметрів і виводить систему в цілому на новий рівень інтеграції з електронікою автомобіля.

розумна автодіагностика
Підключення до CAN автомобіля тепер дозволяє отримати інформацію про стан вузлів і агрегатів транспортного засобу. Так звана, "розумна автодіагностика" дає можливість визначити помилки роботи бортового обладнання і передати інформацію про це до Вас на телефон у вигляді SMS. Сповіщати про виниклу помилку Вас буде не тільки лампочка на приладовій панелі, але більш детальний звіт в SMS повідомленні. Завжди можна дізнатися, наскільки серйозна проблема виникла і чи є загроза безпеці руху. За задумом інженерів, це заощадить час і гроші водія на діагностику на СТО і підвищить безпеку використання ТЗ.

Безкоштовний моніторинг авто
При реєстрації системи на сайті www.starline-online.ru відкривається ряд можливостей по контролю за пересуванням ТС. Тут доступні не тільки теперішні координати, швидкість і напрямок руху, а й пройдений маршрут, і навіть історія за певний період часу. Показники датчиків напруги бортової мережі, температури всередині і зовні, інтенсивності сигналу мережі GSM і GPS. Вся інформація подається в наочній формі із застосуванням карт місцевості. Завдяки застосуванню GPS / АГЛОНАСС антени точність відображення дуже висока. Додаткове меню робить можливим управління системою StarLine M96-M, а значить і автомобілем прямо з сайту! Можна запустити / заглушити двигун, відрегулювати чутливість різних датчиків, включити або відключити підігрівач мотора (Webasto) та багато іншого. До одного аккаунту може бути підключено кілька пристроїв StarLine. При наявності декількох транспортних засобів це дозволяє не витрачати час на перемикання між особистими кабінетами. Роботи над сайтом постійно тривають. З'являються нові функції і можливості по контролю і управлінню. Так само доступні і мобільні версії - додатки для смартфонів. І все це абсолютно безкоштовно! Ви платите відповідно до тарифів Вашого оператора за використання GSM мереж і трафіку.

Рекордна економія енергії
Проблема розряду акумулятора автотранспорту при тривалій стоянці (наприклад при поїздці у відпустку на кілька тижнів) тепер вирішена! Запатентовані програмні рішення і застосування новітніх технологій в схемотехніці пристрої дозволили значно скоротити енергоспоживання в цілому. Нові енергоефективні процесори значно збільшили термін зберігання достатнього заряду акумулятора авто (до 150 днів) в режимі охорони.

Авторизація власника по Bluetooth Smart
Напрацювання в області бездротової авторизації по мітці або смартфону дозволили розробити надійну технологію з розпізнавання власника. Застосування телефону як мітки для StarLine M96 не вимагає носіння з собою додаткового пристрою, а телефон ми вже давно звикли тримати при собі. Застосування цієї технології дозволяє не тільки виконати авторизацію власника, а й управляти охоронною системою зі смартфона без задіяння GSM мережі. Звичайно, радіус управління невеликою.

Super Slave
Ще одна корисна технологія від StarLine, яка дає можливість управляти постановкою на охорону за допомогою рідного брелока від авто. Для підвищення безпеки рекомендується для додаткової авторизації використовувати мітку з комплекту або смартфон.

Захист від крадіжки авто за допомогою PIN-коду
Так-так, саме введення коду значно ускладнює викрадення транспортного засобу. Найчастіше це комбінація штатних клавіш, яка дає зрозуміти охоронній системі, що водій знає цей код і є власником автомобіля. Поїздка можлива тільки після введення індивідуального PIN-коду!

Розумне аварійне живлення
Розраховано на короткочасну запис параметрів авто (наприклад при ДТП) при аварійному руйнуванні бортового акумулятора. В основний блок встановлений додатковий акумулятор, що дозволяє записати потрібні дані і відправити сигнал лиха на запрограмовані телефони.

Наочний і продуманий інтерфейс додатків для смартфонів і ПК
Все інтуїтивно зрозуміло і зручно! Завжди можна швидко перевірити стан автомобіля і основні параметри, переглянути історію переміщень і подій. До того ж, кожен конкретний кабінет можна налаштувати під користувача і тим самим отримати максимальний комфорт використання цієї функції.

Дві GSM мережі дозволять залишатися завжди на зв'язку
Завдяки підтримці двох SIM карт і автоматичного перемикання між різними операторами автомобіль завжди знаходиться на зв'язку, а також значно зменшити розтрати при виїзді за кордон, коли Ви перебуваєте в роумінгу!

В підсумку
Всі основні функції, які добре зарекомендували себе в минулі розробки залишилися на місці. Додаткові поліпшення дозволяють StarLine M96 залишити авто під охороною на термін до 150 днів (рекордно низьке енергоспоживання) і підвищують захищеність як від інтелектуального (додаткова авторизація PIN кодом, діалоговий код спілкування, застосування міток), так і від фізичного (мінімум проводів і максимум скритності установки ) відключення системи.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
Дальность приема сигнала, м
2000
Дальность передачи сигнала, м
800
GPS модуль
есть
Сирена в комплекте
есть
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
автозапуск двигателя, SLAVE режим
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели