Заканчивается
167 грн.
Наличные:
167 грн
Безнал:
200 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HELLA 8KX707913001 - клемма аккумулятора
Аккумуляторная клемма является неотъемлемой частью электрики автомобиля. И от ее качества зависит работоспособность всей электроники. Данные клеммы производства компании Elegant имеет много полезных функций и преимуществ. Одними из самых важных являются высокая прочность и долговечность . При изготовлении клемм используется очищенный цинк покрытый латунью, для обеспечения высокой проводимости тока и
Читать полностью
Технічні параметри:

HELLA 8KX707913001 - клема акумулятора
Акумуляторна клема є невід'ємною частиною електрики автомобіля. І від її якості залежить працездатність всієї електроніки. Дані клеми виробництва компанії Elegant має багато корисних функцій і переваг. Одними з найважливіших є висока міцність і довговічність. При виготовленні клем використовується очищений цинк покритий латунню, для забезпечення високої провідності струму і мінімізації втрати потужності.
Стяжні болти дозволяють міцно і надійно закріпити клему на акумуляторі не надаючи для цього великих зусиль. Кабель підключається до клеми міцно затискається одним болтом. Перед експлуатацією необхідно змастити клеми спеціальним мастилом для того щоб вони не прикипали до клем акумулятора. Швидкоз'ємні клеми дають можливість легко і швидко від'єднати бортову мережу автомобіля від акумулятора. Знімаються дуже легко, досить потягнути їх вгору на себе і клема від'єднуються від токоотвода. Швидка змінність дозволяє клем дозволяє запобігти саморазряд акумулятора, особливо в тих випадках коли коли відбувається тривалий простій автомобіля особливо зимовий період часу.
Тип: для негативного полюса
Варіант оснащення: M 10 x 1,5
Діаметр (мм): 15,9 мм
Діаметр (кв.мм) від: 50 кв.мм
Діаметр (кв.мм) до: 120 кв.мм
Особливості конструкції: з болтом
Ціна вказана за шт.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hella» в категории «Клеммы аккумулятора»
Показать все модели