Камера для экстрима GoPro Hero 5 Black CHDHX-502


Нет в наличии
12499 грн.
Наличные:
12499 грн
Безнал:
15000 грн
Приватбанк:
16999 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GoPro Hero 5 Black CHDHX-502 - Экшн-камера

GoPro Hero 5 Black CHDHX-502 - самая передовая экшн-камера на сегодняшний день. Это касается не только линейки GoPro, а и всего мира экшн-камер. Если сравнивать Hero 5 Black CHDHX-502 с ёё предшественницами, то мы получаем более прочный и водонепроницаемый (до 10 метров) корпус, 2-дюймовый сенсорный экран, улучшенную стабилизацию картинки даже без стэдикама, улучшенную запись звука (в первую
Читать полностью
Технічні параметри:

GoPro Hero 5 Black CHDHX-502 - Екшн-камера

GoPro Hero 5 Black CHDHX-502 - сама передова екшн-камера на сьогоднішній день. Це стосується не тільки лінійки GoPro, а й усього світу екшн-камер. Якщо порівнювати Hero 5 Black CHDHX-502 з ЇЇ попередницями, то ми отримуємо більш міцний і водонепроникний (до 10 метрів) корпус, 2-дюймовий сенсорний екран, поліпшену стабілізацію картинки навіть без стедікама, поліпшену запис звуку (в першу чергу, завдяки відсутності герметичного боксу), функцію голосового управління та інші менш корисні функції. Отже, про все по порядку.

ФУНКЦІЯ VOICE CONTROL (голосового управління)

У камерах GoPro 5-ої серії з'явилася нова функція - голосове управління. C допомогою цієї функції можна робити основні операції - почати і зупинити зйомку, зробити фото. При цьому не потрібно буде стосуватися камери пальцем. Це дуже зручно, так як під час руху руки часто зайняті, а потрібний кадр, як завжди, з'являється несподівано. На даний момент функція Voice Control підтримує сім мов, в числі яких немає ні російської, ні української. Залишається чекати поновлення і сподіватися, що GoPro додасть хоча б один з цих мов.

2-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ДІСПЛЕЙ

Сенсорний дисплей для камер GoPro - не новинка. Він був доступний і на більш ранніх версіях GoPro. Як і раніше він дозволяє переглядати і відтворювати знімки і ролики, змінювати налаштування і обрізати кадри. Але, при цьому, він став більше (2 дюйма проти 1,75). Це перше, друге - камерою можна керувати і в воді, так як вона водонепроникна без захисного боксу.

Фотографування з дозволом 12МП
МІЦНІСТЬ + ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ

Завдяки новому міцному корпусу, GoPro HERO5 Black водонепроникна до 10 метрів навіть без захисного боксу. А якщо Ви займаєтеся дайвінгом, окремо можна придбати захисний водонепроникний бокс (до 60 метрів).

Поліпшення СТАБІЛІЗАЦІЯ ВІДЕО

GoPro HERO5 Black навчилася знімати відео більш плавно своїх попередників. Все це завдяки вбудованому стабілізатору картинки.

ДОСТУП І ШЕРІНГ З БУДЬ ТОЧКИ ПЛАНЕТИ

Заведіть аккаунт на новій хмарної платформі GoPro Plus і Ваша HERO5 Black буде автоматично завантажувати фотографії і відео прямо в хмару для легкого перегляду, редагування та спільного використання де і коли завгодно!

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Відео в 4K / фото 12MP. Приголомшливе дозвіл 4K і фото 12MP як в одиночній, серійної зйомки, так і в режимі Time Lapse.
Фото в форматах RAW і WDR. Формат RAW забезпечує максимальну гнучкість при використанні сучасного програмного забезпечення для редагування фотографій. Формат WDR дозволяє отримати високу якість зображень при будь-якому перепаді рівнів освітленості.
Управління експозицією. Тонка настройка параметрів експозиції за допомогою сенсорного екрану.
Стереозвук. Розширені можливості обробки звуку завдяки трьом стереодинамикам на корпусі HERO5 Black. Також на запис звуку позитивно впливає відсутність герметичного боксу.
GPS. Завдяки модулю GPS GoPro HERO5 Black зберігає геопозіцію Ваших фото і відео.

Тип
Универсальные
Разрешение записи
4K-4096x2304
Функции
Time Laps
Беcпроводные технологии
Bluetooth, Wi-Fi
Оснащение
GPS
Диагональ экрана
2 (дюймы)
Емкость аккумулятора
1220 (мАч)
Максимальный объем карты памяти
64Gb
Частота записи
240 (кадров/с)
Разрешение фото (max)
12 (Мп)
Глубина подводной съемки
10 (м)
Выходы
USB, HDMI
Страна производитель
США
Вид крепления
клипса

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Камера для экстрима»
Показать все модели