Нет в наличии
770 грн.
Наличные:
770 грн
Безнал:
924 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX H4 p6 6000К - Светодиодная лампа
Лампа EX H4 p6 6000К, может служить отличной заменой для ксенона или галогеновых ламп. Размер компактный соответствует стандартам посадочного места в фаре, а за счет специальной шайбы можно регулировать положение лампы. Установка не требует дополнительных блоков розжига и навыков электрика, замена производится самостоятельно согласно инструкции. Предназначена для автомобилей с цоколем H4, у которого три
Читать полностью
Технічні параметри:

EX H4 p6 6000К (2шт.) - Світлодіодна лампа
Лампа EX H4 p6 6000К, може служити відмінною заміною для ксенону або галогенних ламп. Розмір компактний відповідає стандартам посадкового місця в фарі, а за рахунок спеціальної шайби можна регулювати положення лампи. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу й навичок електрика, заміна проводиться самостійно відповідно до інструкції. Призначена для автомобілів з цоколем H4, у якого три контакту. Її можна встановити в оптику для далекого і ближнього світла. Система охолодження пасивна, являє собою алюмінієвий радіатор, який дозволяє відводити тепло від кристалів світлодіода.
У даній моделі стоять шість діодів компанії Philips, вони розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення, тому дають хороший світловий потік і нормальний світлотіневий кордон штатної лінзи. Світловий потік становить 3000Лм, а світлова температура 6000К. Колір світіння яскравий білий з холодним відтінком. У них відсутній осліплюючий ефект, так як світло спрямоване під кутом. Робоча напруга становить 12В. При активній експлуатації світлодіодна лампа прослужить більше 5-ти років.
У комплект входить дві лампи і зовнішній контролер, який захищає від стрибків штатної електромережі. Гарантія від виробника 6 місяців.

Цоколи H
H4
Головной свет
ближний свет, дальний свет
В комплекте
2 лампы
Цветовая температура
6000
Цвет свечения
белый
Мощность
25
Напряжение
12
Цоколи P
P43t
ПРЕИМУЩЕСТВА
увеличенная светоотдача
Охлаждение светодиодных ламп
радиатор стандартный
Поколения светодиодных ламп
6
Количество светодиодов
6
Количество контактов
3
Упаковка
картонная
Страна производитель
Китай
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «LED лампа»
Показать все модели