Нет в наличии
1280 грн.
Наличные:
1280 грн
Безнал:
1536 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX H4 G7 6000К (2шт.) - Светодиодная лампа
Это светодиодная лампа серии G7, может служить отличной заменой для ксенона или галогеновых ламп. Установка не требует дополнительных блоков розжига и навыков электрика, замена производится самостоятельно согласно инструкции, а размер соответствует стандартам посадочных мест в фаре. Предназначена для автомобилей с цоколем H4, у которого три контакт. Поэтому её можно устанавливать в головной свет, так
Читать полностью
Технічні параметри:

EX H4 G7 6000К (2шт.) - Світлодіодна лампа
Це світлодіодна лампа серії G7, може служити відмінною заміною для ксенону або галогенних ламп. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу й навичок електрика, заміна проводиться самостійно відповідно до інструкції, а розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі. Призначена для автомобілів з цоколем H4, у якого три контакта. Тому її можна встановлювати в головне світло, так як дальнє і ближнє світло йде разом. Корпус виготовлений з матеріалу з хорошою теплопровідністю. Система охолодження пасивна, представлена стандартним радіатором з високою площею тепловідводу і підвищеною тепловіддачею.
 Джерелом світла є світлодіоди Philips. У даній моделі стоять вісім діодів, по чотири на дальнє і ближнє світло, вони розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення, тому дають хороший світлотіневий кордон. Світло спрямоване під кутом, відсутній сліпучий ефект. Потужність світлового потоку складає 4000 Лм. Колірна температура 6000 К, це означає, що лампи дають яскраве біле світло, але з холодним блакитним відтінком. Номінальна потужність 25 Вт. Вхідна напруга від 12 до 24 В. Для стабілізації напруги і управління лампою в комплект входить контролер, оберігає від стрибків в штатній системі. Водонепроникність лампи на рівні IP65, що означає повне не проникнення пилу і захист від попадання струменів води падаючих під будь-яким кутом. Робоча температура від -40 ° до 80 °, без порушення температурного режиму термін служби буде вище 30 000 годин.
У комплектацію входить дві лампи з контролером.

Цоколи H
H4
Головной свет
ближний свет, дальний свет
В комплекте
2 лампы
Цветовая температура
6000
Цвет свечения
белый
Цоколи P
P43t
ПРЕИМУЩЕСТВА
светодиодные лампы нового поколения, увеличенная светоотдача
Охлаждение светодиодных ламп
радиатор стандартный
Поколения светодиодных ламп
7
Количество контактов
3
Упаковка
картонная
Страна производитель
Китай
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Доброго дня вони хорошо підійдуть в Ваз оптику ? І як буде видно мокрій дорозі ? Срок доставки ?

    Віталій, 24.11.2016

    в ближайшее время поставок не планируется.на мокром асфальте будет не очень комфортно

    Ответ специалиста

Другие модели марки «EX» в категории «LED лампа»
Показать все модели