Нет в наличии
660 грн.
Наличные:
660 грн
Безнал:
792 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX H4W N1 4000LM (2шт.) - Светодиодные лампы
Это светодиодная лампа, может служить отличной заменой для ксенона или галогеновых ламп. Установка не требует дополнительных блоков розжига и навыков электрика, замена производится самостоятельно согласно инструкции, а размер соответствует стандартам посадочных мест в фаре. Предназначена для автомобилей с цоколем H4, у которого три контакта. Поэтому её можно устанавливать в головной свет, так как
Читать полностью
Технічні параметри:

EX H4W N1 4000LM (2шт.) - Світлодіодні лампи
Це світлодіодна лампа, може служити відмінною заміною для ксенону або галогенних ламп. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу й навичок електрика, заміна проводиться самостійно відповідно до інструкції, а розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі. Призначена для автомобілів з цоколем H4, у якого три контакта. Тому її можна встановлювати в головне світло, так як дальнє і ближнє світло йде разом. Корпус виготовлений з матеріалу з хорошою теплопровідністю. Система охолодження пасивна, представлена радіатором з високою площею тепловідводу і підвищеною тепловіддачею.
  Джерелом світла є світлодіоди CSP. У даній моделі стоять дванадцять діодів, по шість з двох сторін, які розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення, тому дають хороший світлотіневий кордон. Потужність світлового потоку складає 4000 Лм. Колірна температура 6000 К, це означає, що лампи дають яскравий білий світ, але з холодним блакитним відтінком. Номінальна потужність лампочок 25 Вт. Вхідна напруга від 9 до 32 В і можна встановлювати в легкові та вантажні автомобілі. Для стабілізації напруги і управління лампою в комплект входить контролер, оберігає від стрибків в штатній системі. Термін служби більше 50 000 годин, а це в 5 разів довше ніж галогенні лампи.
У комплектацію входить дві лампи з контролером.

Цоколи H
H4
Головной свет
ближний свет, дальний свет
В комплекте
2 лампы
Цветовая температура
6000
Цвет свечения
белый
Мощность
25
Напряжение
12, 9, 20, 24, 32
Цоколи P
P43t
ПРЕИМУЩЕСТВА
увеличенная светоотдача
Охлаждение светодиодных ламп
радиатор стандартный
Поколения светодиодных ламп
6
Световой поток
4000
Количество светодиодов
12
Тип светодиодов
CSP
Количество контактов
3
Упаковка
картонная
Страна производитель
Китай
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «LED лампа»
Показать все модели