Комплект ксенона Prolumen H7 6000K Xenon + обманка


Заканчивается
3023 грн.
Наличные:
3023 грн
Безнал:
3628 грн
Приватбанк:
3139 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Prolumen H7 6000K Xenon + обманка - комплект ксенона

Комплект ксенона Prolumen H7 6000 K Xenon + обманка, лампы которого имеют цветовую температуру 6000 К – будут светить ярким холодным белым светом с голубым отливом.
Автолампы Prolumen H7 6000K Xenon + обманка с цоколем H7, он же PX26d, могут применяться и для фар головного света (ближнего света и дальнего света), и для противотуманных фар.
Ксеноновые лампы светят за счет газа
Читать полностью
Технічні параметри:

Prolumen H7 6000K Xenon + обманка - комплект ксенону

Комплект ксенону Prolumen H7 6000 K Xenon + обманка, лампи якого мають колірну температуру 6000 К - будуть світити яскравим холодним білим світлом з блакитним відливом. Автолампи Prolumen H7 6000K Xenon + обманка з цоколем H7, він же PX26d, можуть застосовуватися і для фар головного світла (ближнього світла і дальнього світла), і для протитуманних фар.
Ксенонові лампи світять за рахунок газу «Ксенон», величезний плюс в ксенонових лампах - це те, що в них немає нитки розжарювання, які часто перегорають і обриваються.
Лампи ProLumen надійні і виготовлені якісно, тому що при цьому використовується морозостійкий герметик і подвійна ізоляція проводів.
Блоки розпалювання стали виробляти менших розмірів, тому лампи тепер більш компактні. Ксенонові лампи менше нагрівають фару, і тепер ймовірність тріщин на них, знизилася, що особливо важливо в дощову погоду.
Світловий потік при потужності 35W у ксенонових ламп Prolumen має також високу інтенсивність, що означає збільшення обсягом висвітлення ділянки дороги, а це дуже важливо для безпеки водіння автомобіля в темний час доби.

Вид
ксенон
Цоколь H
H7
Цветовая температура
6000 (К)
Цвет свечения
голубой
Тип блока розжига
стандартный
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
24, 12 (В)
Тип разъема
KET
Can-Bus
с обманкой
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Prolumen» в категории «Комплект ксенона»
Показать все модели