Сэнд траки Poputchik СS-004


Нет в наличии
618 грн.
Наличные:
618 грн
Безнал:
742 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Poputchik СS-004 - Трап-лента противоскольжения

Автомобильная лента-трап Poputchik изготовлена из резины и прочного оцинкованного троса. Трап очень компактный и удобный, его длина 60 см, ширина 22 см. Скручивается в рулон для удобного хранения и транспортировки.

Неважно где вы застряли, на глиняной, песчаной, снежно или обледеневшей дороге, вас всегда выручит лента-трап Poputchik. Без всякой посторонней помощи и поиска различных
Читать полностью
Технічні параметри:

Poputchik СS-004 - Трап-стрічка проти ковзання

Автомобільна стрічка-трап Poputchik виготовлена з гуми і міцного оцинкованого троса. Трап дуже компактний і зручний, його довжина 60 см, ширина 22 см. Скручується в рулон для зручного зберігання і транспортування.

Неважливо де ви застрягли, на глиняній, піщаній, сніжній або обледенілій дорозі, вас завжди виручить стрічка-трап Poputchik. Без жодної сторонньої допомоги і пошуку різних матеріалів гілок, дерев'яних дощок, палиць, які могли б допомогти, ви зможете витягнути свій автомобіль з пастки. Підставивши під колесо стрічку, ви самостійно вирулите зі складної ділянки дороги.
Застосувавши трап, ви збережете справними основні вузли і агрегати автомобіля. Надійна, легка і компактна стрічка-трап легко поміститься в багажнику вашої машини.
У місті, на заміській трасі на природі, трап завжди буде до речі. Трап виконує дуже схожу функцію з антиковзаючими ланцюгами, але часто взимку немає можливості надіти протиковзкий ланцюг, в такій ситуації ідеальним рішенням буде антибуксовий трап. Придбавши антибуксовий трап-стрічку ви можете спокійно виїжджати на дороги будь-якої складності.

Тип
Сэнд траки
Автомобиль
внедорожник, легковой
К-во в упаковке
1 (шт)
Материал
резина
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Poputchik» в категории «Цепь противоскольжения»
Показать все модели