Нет в наличии
61 грн.
Наличные:
61 грн
Безнал:
73 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Poputchik 16-007 - Упор под колесо грузовой

Упор под колесо является необходимым аксессуаром в багажнике любого автомобилиста. В дороге данный инструмент будет очень кстати, если случится какая-то поломка. Он способен надежно зафиксировать ваше транспортное средство на месте.
Упор Poputchik 16-007 выполнен из резины и предназначен для применения в грузовых авто. Данное приспособление представляет собой пирамидообразную конструкцию
Читать полностью
Технічні параметри:

Poputchik 16-007 - Упор під колесо вантажний

Упор під колесо є необхідним аксесуаром в багажнику будь-якого автомобіліста. В дорозі даний інструмент буде дуже до речі, якщо трапиться якась поломка. Він здатний надійно зафіксувати ваш транспортний засіб на місці.
Упор Poputchik 16-007 виконаний з гуми і призначений для застосування в вантажних авто. Дане пристосування з пірамідоподібною конструкцію розміром 21 х 10,5 х 7,5 см. Черевик має ребристу поверхню для хорошого зчеплення з покришкою.
Дані пристосування широко застосовуються автомобілістами. Якщо у вас зламаний ручник, а машину потрібно припаркувати на поверхні з невеликим ухилом, не зайвим буде перестрахуватися і підставити упор під колесо. Також під час заміни колеса і роботи з домкратом рекомендується підставляти упор під діагонально розташоване колесо до того, яке буде підніматися на домкрат і змінюватися. Противідкатний черевик обов'язково повинен бути у автомобіліста, який збирається їхати в гори, так як на дорогах з сильним ухилом під час зупинки не покладайтеся на ручник або передачу.

Материал
Резина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Poputchik» в категории «Упор под колесо»
Показать все модели