Есть в наличии
168 грн.
Наличные:
168 грн
Безнал:
202 грн
180 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Sniko d-530 - чехол на запаску/докатку

Габаритные размеры - 530*125 мм
Подойдет для колес размером R13-R14

Чехол для запаски от Sniko используется для удобного и практичного хранения колеса в багажнике вашего авто. Аккуратный и лаконичный чехол черного цвета - это отличное решение для поддержания багажника вашей машины в порядке. Никаких следов грязи от запаски и никакого беспорядка. На дне чехла присутствует полоса из липкой ленты, что позволит
Читать полностью
Sniko d-530 - чохол на запаску/докатку

Габаритні розміри - 530*125 мм
Підійде для коліс розміром R13-R14

Чохол для запаски від Sniko використовується для зручного та практичного зберігання колеса в багажнику вашого авто. Акуратний і лаконічний чохол чорного кольору - це відмінне рішення для підтримання багажника вашої машини в порядку. Ніяких слідів бруду від запаски і ніякого безладу. На дні чохла присутня смуга з липкої стрічки, що дозволить зафіксувати колесо і не дати йому безладно рухатися по багажному відсіку.

Для зручності переміщення чохол Sniko d-530 оснащений кількома міцними ручками - одна на бічній частині, для транспортування, і дві на верхній, щоб рухати колесо всередині багажника. Закривається чохол на міцну застібку "блискавку".

В якості матеріалу чохла виступає нейлон, міцний і стійкий до пошкоджень полімерний матеріал, який просто мити. Також цей матеріал відрізняється непроникністю для повітря і води, що дозволить уникнути запаху гуми і плям від брудних і мокрих коліс в багажнику.

Тип
Универсальные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sniko» в категории «Чехлы на запаску»
Показать все модели