Ксеноновая лампа Philips D1S WhiteVision gen2 5000К 35W 85415WHV2S1 1шт


Заканчивается
1999 грн.
Наличные:
1999 грн
Безнал:
2499 грн
Приватбанк:
2109 грн. Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Philips D1S WhiteVision gen2 5000К 35W 85415WHV2S1 (1шт.) - ксеноновая лампа

Технические параметры:
Напряжение: 85 В
Мощность в ваттах: 35 Вт
Тип: D1S
Применение:
- Дальний свет
- Ближний свет
Соответствие нормам ECE: ДА
Модельный ряд: WhiteVision
Технология: Ксенон

Вес брутто одного изделия: 305 г
Высота: 14 см
Длина: 14,6 см

Яркий, более белый свет повышает концентрацию внимания водителя:
- D1S
Читать полностью
Philips D1S WhiteVision gen2 5000К 35W 85415WHV2S1 (1шт.) - ксенонова лампа

Технічні параметри:
Напруга: 85 В
Потужність у ватах: 35 Вт
Тип: D1S
Застосування:
- Дальнє світло
- Ближнє світло
Відповідність нормам ECE: ТАК
Модельний ряд: WhiteVision
Технологія: Ксенон

Вес брутто одного изделия: 305 г
Высота: 14 см
Длина: 14,6 см

Яскравий, більш біле світло підвищує концентрацію уваги водія:
- D2S
- Ефект світлодіодного світла
- Однорідний білий світ
- Видимість до 120% краще

Неперевершене біле світло, яке максимально наближене до світла інших світлодіодних ламп автомобіля. Лампи головного освітлення Philips Xenon WhiteVision другого покоління - це прекрасний вибір для водіїв, які вважають за краще чіткий білий світ, як у світлодіодних ламп. Володіючи колірною температурою світлодіодних ламп, ксенонові лампи Xenon WhiteVision другого покоління ідеально підходять для головного освітлення.

Кришталево чистий білий світ для поліпшеної видимості. Завдяки кольоровій температурі до 5000 К лампи Philips Xenon WhiteVision висвітлюють дорогу перед вами чітким, чистим білим світлом, який розсіює темряву. Замість того щоб постійно вдивлятися в далечінь, ви можете насолоджуватися безпечної і захоплюючою поїздкою. З автомобільним освітленням Philips ви більше не будете обмежені в можливостях при водінні в темряві.

Висока контрастність для поліпшення видимості і більш безпечного водіння. Керування автомобілем в темряві, вкрай необхідно швидко помічати дорожні знаки і розмітку на дорозі. Лампи Xenon WhiteVision випромінюють насичений білий світ, який рівномірно освітлює шлях. З урахуванням високої температури кольору забезпечується чудова контрастність і світло краще відбивається від різних об'єктів і дорожніх знаків - а водіння стає більш комфортним і безпечним. Відомо, що багато аварії відбуваються через перевтому водіїв, які втрачають концентрацію уваги. Більш білий світ допомагає утримувати концентрацію і не втрачати пильності при водінні в темряві.

Більш потужний промінь світла для підвищеної видимості. Потужна лампа головного освітлення Philips WhiteVision другого покоління забезпечує більш високу інтенсивність білого світла. Вона випромінює світло високої якості, гарантуючи поліпшення видимості до 120% в порівнянні з мінімальним стандартом. Високі показники освітлення для впевненого керування транспортним засобом.

Яскравий білий світ, який дозволено використовувати на дорогах. Незважаючи на те, що яскраве світло забезпечує хорошу видимість, він не повинен засліплювати водіїв зустрічних автомобілів, так як це може вплинути на безпеку дорожнього руху. Ксенонові лампи головного освітлення Xenon WhiteVision другого покоління пройшли сертифікацію за стандартом ECE, і їх яскравий білий світ дозволений для використання на дорогах, а також поєднується зі світлом світлодіодів. Тому таке освітлення дозволяє підвищити видимість для безпечного водіння, не завдаючи незручностей іншим водіям.

Всі провідні виробники автомобілів віддають перевагу лампам Philips. Високотехнологічні автомобільні системи освітлення Philips широко відомі: ми впроваджуємо інновації, які згодом стають стандартом для всієї галузі. Кожен другий автомобіль в Європі і кожен третій в світі оснащені світловим обладнанням Philips - це вибір всіх провідних автовиробників.

Автомобільні лампи Philips відрізняються високою стійкістю до зовнішніх впливів. Кварцові скло, стійке до УФ-випромінювання, володіє більш високою міцністю (в порівнянні з тугоплавким склом) і відрізняється високою стійкістю до перепадів температур і вібрації, що виключає несправність на ранньому терміні використання. Лампи Philips з кварцового скла здатні витримати різкі коливання температури і більш високий внутрішній тиск - вони забезпечують більш яскраве світло для поліпшеної видимості на дорозі. Все це в поєднанні зі спеціальною технологією c УФ-фільтром охороняє лампи головного освітлення від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, тому ви можете бути впевнені в їх довговічності.

Тип
Ксеноновая лампа
Цоколи H
-
Головной свет
дальний свет, ближний свет
Задняя оптика
-
Салон
-
В комплекте
1 лампа
Цветовая температура
5000 (K)
Цвет свечения
белый
Цвет колбы
не окрашена
Мощность
35 (Вт)
Напряжение
85 (В)
Цоколи B
-
Цоколи C
-
Цоколи D
D1S
Цоколи P
PK32d-2
Цоколи R
-
Цоколи S
-
Цоколи Т
-
Цоколи W
-
Цоколи Festoon
-
Цоколи цифры
-
ПРЕИМУЩЕСТВА
увеличенная светоотдача
Количество контактов
2
Упаковка
картонная
Серия
WhiteVision
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Philips» в категории «Ксеноновая лампа»
Показать все модели