Омыватель зимний MANNOL Scheiben Reiniger -21C 2L


Нет в наличии
112 грн.
Наличные:
112 грн
Безнал:
140 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MANNOL Scheiben Reiniger -21C 2L - Омыватель зимний

Зимний стеклоомыватель Mannol Scheiben-Reiniger -21°C используется для очистки ветрового стекла и фар автомобиля. Эффективно работает при температуре до -21°С, быстро обеспечивает чистоту и прозрачность стекла, имеет приятный запах. Не влияет на лак, краску, пластик и разного типа уплотнители. Состав стеклоомывателя биологически нейтрален, не входят фосфаты и другие элементы, что вредят
Читать полностью
Технічні параметри:

MANNOL Scheiben Reiniger -21C 2L - Омивач зимовий

Зимовий омивач скла Mannol Scheiben-Reiniger -21 ° C використовується для очищення вітрового скла і фар автомобіля. Ефективно працює при температурі до -21 ° С, швидко забезпечує чистоту і прозорість скла, має приємний запах. Не впливає на лак, фарбу, пластик і різного типу ущільнювачі. Склад склоомивача біологічно нейтральний, не входять фосфати і інші елементи, що шкодять екології.
До складу входить спирт етанол. Зберігати в закритій упаковці, уникати прямого попадання сонячних променів, берегти від дітей. При випадковому проковтуванні негайно зверніться до лікаря. Чи не зливайте омивач в каналізацію, на грунт або водойми.
Зимовий омивач скла, не менш важливий, ніж, наприклад, моторне масло, так як в перші зимові морози, маючи під рукою омивач Mannol Scheiben-Reiniger -21 ° C ви гарантуєте свою безпеку на дорозі. Подбайте про свою безпеку і збереження деталей вашого авто вчасно затоку засоби для очищення скла.

Особливості:
- Має досить високий поріг замерзання
- Має приємний аромат
- Нейтральний до лакофарбового покриття
- Швидко і якісно видаляє бруд зі скла

Тип
Готовый омыватель
Объем
2 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MANNOL» в категории «Омыватель зимний»
Показать все модели