Щетка ProSwisscar WB-003


Нет в наличии
143 грн.
Наличные:
143 грн
Безнал:
172 грн
144 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ProSwisscar WB-003 61 см - щетка со скребком
Основные характеристики:
Данная щетка со скребком предназначена для уборки снега и льда с разных частей автомобиля - краски, стекла, зеркала и других гладких поверхностей. Сама щетка изготовленная из прочного пластика ABS. А скребок изготовляется из специального материала, который не потеряет очистительные свойства, даже при экстремально низкой температуры на улице. За счет чего можно не боятся, на счет механических
Читать полностью
ProSwisscar WB-003 61 см - щітка зі скребком
Основні характеристики:
Дана щітка зі скребком призначена для прибирання снігу і льоду з різних частин автомобіля - фарби, скла, дзеркала та інших гладких поверхонь. Сама щітка виготовлена з міцного пластику ABS. А скребок виготовляється зі спеціального матеріалу, який не втратить очисні властивості, навіть при екстремально низької температури на вулиці. За рахунок чого можна не бояться, на рахунок механічних пошкоджень, оброблюваної поверхні. З даної щіткою, ви назавжди забудете про проблему, у важкій очищення автомобіля, за рахунок її відмінних властивостей, отчистка проходить швидко і легко. Щітка з м'якою щетиною обережно змиє бруд, і сніг, з вашого автомобіля, ви будете задоволені її високою якістю. Дана щітка, не залишити пошкоджений і подряпини, на фарбі автомобіля. Цією щіткою набагато простіше прибирати сніг. Ворс виготовлений з відмінного полімеру, який буде працювати довгий термін.
Якщо ваш вибір припав на дану щітка з скребком, ви можете не хвилюватися на його рахунок, так як, воно вбереже вашу машину від різних негативних факторів, а так само послужить продовження її експлуатації. Вона прослужить вам довгий час.

Ручка
короткая
Предназначены для
уборки снега и льда
Тип
Скребок, Щетка
Бренд
ProSwisscar

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ProSwisscar» в категории «Щетка»
Показать все модели