Нет в наличии
4515 грн.
Наличные:
4515 грн
Безнал:
5418 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Pandora DX-40 - Автосигнализация
Преимущества данного устройства:
• Больше дальность диалоговой связи
• Дизайн моноблок
• 3D акселератор
• Можно запрограммировать через USB-порт программой AlarmStudio
• Два дополнительных таймерных канала
• Высокое качество
Pandora DX-40 – это новейшая сигнализация, что изготовлена на базе другой сигнализации Pandora DX-50, что стала одним из лидеров продаж, но в данной модели нет специального подключения к
Читать полностью
Pandora DX-40 - Автосигналізація
Переваги даного пристрою:
• Більше дальність діалогової зв'язку
• Дизайн моноблок
• 3D акселератор
• Можна запрограмувати через USB-порт програмою AlarmStudio
• Два додаткових таймерних каналу
• Висока якість
Pandora DX-40 - це новітня сигналізація, що виготовлена на базі іншої сигналізації Pandora DX-50, що стала одним з лідерів продажів, але в даній моделі немає спеціального підключення до CAN і LIN-шин автомобілів. Так само, в даній автосигналізації, встановлений спеціальний мікроконтролер ARM32. Дана сигналізація, має високу якість і прослужить вам довгий час. Ця сигналізація виготовлена для тих, хто вважає за краще Pandora DX-50, але не хоче переплачувати за вбудовані цифрові інтерфейси, адже дуже багато, популярних на ринку автомобілів, продаються в комплектації без цифрових шин. Ще одні, істотною перевагою, є бюджетна ціна, даного пристрою. Так що, дана сигналізація, це відмінний варіант для вашого автомобіля, так як вона володіє всіма кращими характеристиками, з нею ви можете не бояться, залишити свій автомобіль без нагляду.
Система Pandora DX-40 має в комплекті модуль автозапуску RMD-3, що дозволяє реалізувати автозапуск майже на будь-якому автомобілі. Єдине, що потрібно для автозапуску - це обхідник іммобілайзера (Di-02 або Di-03)

Розпочато серійне виробництво нової автосигналізації Pandora DX-40. Ця модель побудована на платформі нашого бестселера Pandora DX-50, продажі якого стартували в кінці минулого року, але без цифрових інтерфейсів підключення до CAN і LIN-шин автомобілів.
Pandora DX-40 реалізована на ARM32 микроконтроллері попереднього покоління, все ще сучасному, але з уже скоректованим профілем ціни, що дозволило зробити продукт недорогим.
Модель створена для тих, кому подобається Pandora DX-50, але не хоче переплачувати за вбудовані цифрові інтерфейси, адже безліч дуже популярних на ринку автомобілів, дійсно, не дивлячись на те, що автомобілі сучасні, продаються в комплектації без цифрових шин. До них відносяться такі автомобілі, як KIA RIO, HYUNDAI SOLARIS (в базовій комплектації), Nissan Almera, Renault Logan, Sandero, Duster першого покоління, Lada Largus і т.д.
Наша компанія не могла залишити такий сегмент без уваги. Ми досить давно зняли з виробництва моделі автосигналізацій без цифрових інтерфейсів, але модель Pandora DX-40 дозволить нам повернутися в цей сегмент, нині зайнятий майже виключно азіатськими виробами під оригінальними і російськими брендами.
Pandora DX-40 зберегла майже всі яскраві відмінності моделі Pandora DX-50, що відрізняють її на ринку:
- Висока дальність діалогової, багатоканального зв'язку, - в кілька разів вища дальність, ніж масові представники цього сегмента;
- Моноблочне мініатюрне виконання, - зручність і швидкість монтажу, підвищена відмовостійкість і надійність;
- Вбудований 3D-акселерометр з неперевершеною фірмовою «пандоровской» математикою обробки, - удар / нахил / рух без помилкових спрацьовувань при високій чутливості;
- Зручне програмування через microUSB-порт програмою AlarmStudio дозволить і починаючому впоратися з новим для нього автомобілем, і досвідченого професіонала реалізувати авторські алгоритми;
Замість відсутнього CAN-інтерфейсу додані два додаткових таймерних каналу, довівши їх загальну кількість до 13, що виявиться дуже корисним при роботі з аналоговими автомобілями.
При необхідності Pandora DX-40 дасть реалізувати автоматичний і дистанційний запуск двигуна - навіть в базовій комплектації присутні релейний модуль і термодатчик двигуна.
І головна особливість цього виробу - ціна, яка для кінцевого споживача в порівнянні з Pandora DX-50 буде нижче.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
нет
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
автозапуск двигателя, USB интерфейс, подсветка дисплея брелока
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Денис, 09.03.2017

  dodge caliber подойдет?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Андрей, 20.02.2017

  Что лучше выбрать старлайн а63 и эту? машина без кан. Основной критерий надежность, дальность и безглючность.

  Эксперт avtozvuk.ua

  оба варианта очень достойные и долговечные

  Timofii, 02.11.2016

  Добрый день. Подскажите, подойдет ли данная модель на Mazda 3 (2004). Заранее благодарен.

  Эксперт avtozvuk.ua

  Добрый день.Отлично подойдет


Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели