Автосигнализация Pandora DX-40


Нет в наличии
4515 грн.
Наличные:
4515 грн
Безнал:
5643 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Pandora DX-40 - Автосигнализация
Преимущества данного устройства:
• Больше дальность диалоговой связи
• Дизайн моноблок
• 3D акселератор
• Можно запрограммировать через USB-порт программой AlarmStudio
• Два дополнительных таймерных канала
• Высокое качество
Pandora DX-40 – это новейшая сигнализация, что изготовлена на базе другой сигнализации Pandora DX-50, что стала одним из лидеров продаж, но в данной модели нет специального подключения к
Читать полностью
Pandora DX-40 - Автосигналізація
Переваги даного пристрою:
• Більше дальність діалогової зв'язку
• Дизайн моноблок
• 3D акселератор
• Можна запрограмувати через USB-порт програмою AlarmStudio
• Два додаткових таймерних каналу
• Висока якість
Pandora DX-40 - це новітня сигналізація, що виготовлена на базі іншої сигналізації Pandora DX-50, що стала одним з лідерів продажів, але в даній моделі немає спеціального підключення до CAN і LIN-шин автомобілів. Так само, в даній автосигналізації, встановлений спеціальний мікроконтролер ARM32. Дана сигналізація, має високу якість і прослужить вам довгий час. Ця сигналізація виготовлена для тих, хто вважає за краще Pandora DX-50, але не хоче переплачувати за вбудовані цифрові інтерфейси, адже дуже багато, популярних на ринку автомобілів, продаються в комплектації без цифрових шин. Ще одні, істотною перевагою, є бюджетна ціна, даного пристрою. Так що, дана сигналізація, це відмінний варіант для вашого автомобіля, так як вона володіє всіма кращими характеристиками, з нею ви можете не бояться, залишити свій автомобіль без нагляду.
Система Pandora DX-40 має в комплекті модуль автозапуску RMD-3, що дозволяє реалізувати автозапуск майже на будь-якому автомобілі. Єдине, що потрібно для автозапуску - це обхідник іммобілайзера (Di-02 або Di-03)

Розпочато серійне виробництво нової автосигналізації Pandora DX-40. Ця модель побудована на платформі нашого бестселера Pandora DX-50, продажі якого стартували в кінці минулого року, але без цифрових інтерфейсів підключення до CAN і LIN-шин автомобілів.
Pandora DX-40 реалізована на ARM32 микроконтроллері попереднього покоління, все ще сучасному, але з уже скоректованим профілем ціни, що дозволило зробити продукт недорогим.
Модель створена для тих, кому подобається Pandora DX-50, але не хоче переплачувати за вбудовані цифрові інтерфейси, адже безліч дуже популярних на ринку автомобілів, дійсно, не дивлячись на те, що автомобілі сучасні, продаються в комплектації без цифрових шин. До них відносяться такі автомобілі, як KIA RIO, HYUNDAI SOLARIS (в базовій комплектації), Nissan Almera, Renault Logan, Sandero, Duster першого покоління, Lada Largus і т.д.
Наша компанія не могла залишити такий сегмент без уваги. Ми досить давно зняли з виробництва моделі автосигналізацій без цифрових інтерфейсів, але модель Pandora DX-40 дозволить нам повернутися в цей сегмент, нині зайнятий майже виключно азіатськими виробами під оригінальними і російськими брендами.
Pandora DX-40 зберегла майже всі яскраві відмінності моделі Pandora DX-50, що відрізняють її на ринку:
- Висока дальність діалогової, багатоканального зв'язку, - в кілька разів вища дальність, ніж масові представники цього сегмента;
- Моноблочне мініатюрне виконання, - зручність і швидкість монтажу, підвищена відмовостійкість і надійність;
- Вбудований 3D-акселерометр з неперевершеною фірмовою «пандоровской» математикою обробки, - удар / нахил / рух без помилкових спрацьовувань при високій чутливості;
- Зручне програмування через microUSB-порт програмою AlarmStudio дозволить і починаючому впоратися з новим для нього автомобілем, і досвідченого професіонала реалізувати авторські алгоритми;
Замість відсутнього CAN-інтерфейсу додані два додаткових таймерних каналу, довівши їх загальну кількість до 13, що виявиться дуже корисним при роботі з аналоговими автомобілями.
При необхідності Pandora DX-40 дасть реалізувати автоматичний і дистанційний запуск двигуна - навіть в базовій комплектації присутні релейний модуль і термодатчик двигуна.
І головна особливість цього виробу - ціна, яка для кінцевого споживача в порівнянні з Pandora DX-50 буде нижче.

Вид
двусторонние
Тип
Автомобильные
Тип сигнала
диалоговый
CAN модуль
нет
GPS модуль
нет
GSM модуль
нет
USB интерфейс
есть
SLAVE режим
нет
Виброрежим брелока
нет
Корпус брелока
пластмассовый
Подсветка дисплея брелока
есть
Сирена в комплекте
нет
Центральный замок в комплекте
нет
Функции
автозапуск двигателя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  dodge caliber подойдет?

  Денис, 09.03.2017

  подойдет

  Ответ специалиста

  Что лучше выбрать старлайн а63 и эту? машина без кан. Основной критерий надежность, дальность и безглючность.

  Андрей, 20.02.2017

  оба варианта очень достойные и долговечные

  Ответ специалиста

  Добрый день. Подскажите, подойдет ли данная модель на Mazda 3 (2004). Заранее благодарен.

  Timofii, 02.11.2016

  Добрый день.Отлично подойдет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели