Нет в наличии
317 грн.
Наличные:
317 грн
Безнал:
380 грн
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
EX COB DRL-1556 - дневные ходовые огни

Свет: белый
Время работы: 10000 ч
Размеры: 200 х 8 х 9 мм

Дневные ходовые огни (ДХО, DRL) предназначены для лучшего распознавания машин на дороге в светлое время суток. Необходимость такого решения назрела по результатам исследований специальной европейской комиссии, которые показали, что автомобиль оснащенный ДХО становится более заметен на дороге.

На данном этапе в Украине действует закон, который
Читать полностью
EX COB DRL-1556 - денні ходові вогні

Світло: біле
Час роботи: 10000 год.
Розміри: 200 х 8 х 9 мм

Денні ходові вогні (ДХВ, DRL) призначені для кращого розпізнавання машин на дорозі в світлий час доби. Необхідність такого рішення назріла за результатами досліджень спеціальної європейської комісії, які показали, що автомобіль оснащений ДХВ стає більш помітним на дорозі.

На даному етапі в Україні діє закон, який вимагає від автомобілів, що пересуваються за межами населених пунктів і не мають штатних ДХВ, увімкнення фар ближнього світла. Таке рішення безсумнівно призводить до зниження терміну служби ламп, встановлених у ці фари.

Відмінним вирішенням цієї проблеми буде встановлення денних ходових вогнів EX COB DRL-1556. Корпус цих ДХВ відрізняється гідною водонепроникністю і мінімалістичним дизайном, що дозволить використовувати їх практично з будь-яким автомобілем. Робоча напруга становить 12 В, а використання в якості робочого елемента світлодіодів допоможе знизити до мінімуму додаткове електричне навантаження на акумулятор. Також до переваг EX COB DRL-1556 належать простота і легкість встановлення.

Особенность
универсальные
Корпус
прямоугольный
Количество светодиодов
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Заказав ці ДХО, прийшли швидко, але світять різними кольорами.Менеджери, перевіряйте краще свій товар перед відправкою.

  Андрей, 06.12.2016

  Добрий день, заказав даний комплект, якість хороша, але фари відрізняються одне від одного. Одна світить яскравіше ніж інша. Підключав через резістори. Може резістор впливати на колір світла? Можна щось з цим зробити?

  Андрей, 04.12.2016

  может влиять работа резистора

  Ответ специалиста

Другие модели марки «EX» в категории «Фары дневного света»
Показать все модели