Фары дневного света EX COB DRL-20-1


Нет в наличии
164 грн.
Наличные:
164 грн
Безнал:
205 грн
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
EX COB DRL-20-1 - дневные ходовые огни

Свет: белый
Время работы: 10000 ч

Дневные ходовые огни (ДХО, DRL) предназначены для лучшего распознавания машин на дороге в светлое время суток. Необходимость такого решения назрела по результатам исследований специальной европейской комиссии, которые показали, что автомобиль оснащенный ДХО становится более заметен на дороге.

На данном этапе в Украине действует закон, который требует от автомобилей,
Читать полностью
EX COB DRL-20-1 - денні ходові вогні

Світло: біле
Час роботи: 10000 год.

Денні ходові вогні (ДХВ, DRL) призначені для кращого розпізнавання машин на дорозі в світлий час доби. Необхідність такого рішення назріла за результатами досліджень спеціальної європейської комісії, які показали, що автомобіль оснащений ДХВ стає більш помітним на дорозі.

На даному етапі в Україні діє закон, який вимагає від автомобілів, що пересуваються за межами населених пунктів і не мають штатних ДХВ, увімкнення фар ближнього світла. Таке рішення безсумнівно призводить до зниження терміну служби ламп, встановлених у ці фари.

Відмінним вирішенням цієї проблеми буде встановлення денних ходових вогнів EX COB DRL-20-1. Корпус цих ДХВ відрізняється гідною водонепроникністю і мінімалістичним дизайном, що дозволить використовувати їх практично з будь-яким автомобілем. Робоча напруга становить 12 В, а використання в якості робочого елемента світлодіодів допоможе знизити до мінімуму додаткове електричне навантаження на акумулятор. Також до переваг EX COB DRL-20-1 належать простота і легкість встановлення.

Особенность
универсальные
Корпус
прямоугольный
Количество светодиодов
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Фары дневного света»
Показать все модели