Ионизатор Xiaomi Roidmi Car Air Purifier Black


Нет в наличии
1899 грн.
Наличные:
1899 грн
Безнал:
2279 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Xiaomi Roidmi Car Air Purifier Black - Очиститель воздуха
Roidmi Car Air Purifie – это очистители воздуха удаляет запахи и бактерии, которые могут вызвать аллергию. В значительной степени эти вредные микрочастицы сосредоточены на улицах мегаполиса, и очиститель воздуха от Roidmi позволит вам дышать чистым и приятным воздухом в вашем автомобиле, даже в час пик улучшит кровообращение и дать новые силы. Теперь, если вы застрянете в пробке, данный очиститель, позаботится о том,
Читать полностью
Xiaomi Roidmi Car Air Purifier Black - Очищувач повітря
Roidmi Car Air Purifie - це очисники повітря видаляє запахи і бактерії, які можуть викликати алергію. Значною мірою ці шкідливі мікрочастинки зосереджені на вулицях мегаполісу, і очищувач повітря від Roidmi дозволить вам дихати чистим і приємним повітрям в вашому автомобілі, навіть у годину пік поліпшить кровообіг і дати нові сили. Тепер, якщо ви застрягнете в пробці, даний очищувач, подбає про те, що б ви, які не дихали забрудненим повітрям, з вихлопними газами. Колір чорний.
Більше ніяких неприємних запахів від сигарет або пилу, спеціальна конструкція фільтра, за рахунок якої очищається повітря і наповнюється приємним ароматом. Прилад дуже зручний у використанні. Дуже компактний і не займе багато місця у вас в машині, але зате привнесе вам дуже чисте повітря в автомобіль. Це дуже хороший варіант для людей з алергією. Так що, купуючи даний засіб, ви так само купуєте, відмінний помічник, що послужить вам довгий час і зробить мікроклімат в машині, приємнішим. Розміри 174 × 95 мм.

Тип
Ионизатор

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Xiaomi» в категории «Ионизатор воздуха»
Показать все модели