Полироль пластика NOWAX NX25227 250 мл


Есть в наличии
36 грн.
Наличные:
36 грн
Безнал:
45 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX COCKPIT MILK Cherry NX25227 250 мл - Молочко для панели приборов

Аромат - вишня
Панель приборов в автомобиле является сектором, который используется водителем и пассажирами чаще всего, поэтому данная часть салона требует особого внимательного ухода.
Молочко для очистки автомобильной панели приборов NOWAX COCKPIT MILK надолго защищает от пыли и других загрязнений, создает отталкивающий слой и предупреждает появление пыли. За
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX COCKPIT MILK Cherry NX25227 250 мл - Молочко для панелі приладів

Аромат - вишня
Панель приладів в автомобілі є сектором, який використовується водієм і пасажирами найчастіше, тому дана частина салону вимагає особливого уважного догляду.
Молочко для очищення автомобільної панелі приладів NOWAX COCKPIT MILK надовго захищає від пилу і інших забруднень, створює відштовхуючий шар і запобігає появі пилу. За рахунок проникнення в структуру матеріалу поверхні повертає їй початковий блиск і колір, а також захищає від повторної появи забруднень. Також молочко дбайливо доглядає за поверхнею, що очищується і створює візуальне враження новизни, як ніби авто тільки з салону.
Молочко призначене для застосування на пластмасових, вінілових і гумових поверхнях елементів інтер'єру автомобіля. Завдяки наявності ароматизатора в складі полироля в салоні надовго затримається приємний запах.
Для застосування добре струсіть балон і розпорошите на потрібну поверхню засіб з відстані 0,2 м. Приблизно через 30 секунд поверхня висохне, після цього її потрібно протерти сухою ганчіркою. На ділянки біля стекол і невеликі ділянки поверхні засіб рекомендується наносити за допомогою чистої тканини.
Купуючи даний засіб для автомобіля ви на довгий час гарантуєте бездоганну чистоту в салоні, а також блиск всіх пластикових і вінілових поверхонь.

Объем
250 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели