Очиститель NOWAX NX25229 250мл


Заканчивается
24 грн.
Наличные:
24 грн
Безнал:
29 грн
26 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX Glass Cleaner NX25229 250мл - Очиститель стекла

Уход за автомобилем заключается не только в исправности всех его механизмов. Немаловажным аспектом ухода за машиной является поддержка ее в идеальной чистоте, так как чистота автомобиля - это "лицо" автовладельца. А чистота стекол еще и влияет на безопасность всех, кто находится в авто. Добиться идеальной чистоты стекла сложно без специальных средств так как на стекле собирается слой
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX Glass Cleaner NX25229 250мл - Очищувач скла

Догляд за автомобілем полягає не тільки в справності всіх його механізмів. Важливим аспектом догляду за машиною є підтримка її в ідеальній чистоті, так як чистота автомобіля - це "обличчя" автовласника. А чистота скла ще й впливає на безпеку всіх, хто знаходиться в авто. Домогтися ідеальної чистоти скла складно без спеціальних засобів так як на склі збирається шар пилу, бруду, жирів і частинок масла.
Підтримувати скло в ідеальній чистоті допоможе засіб для чищення NOWAX Glass Cleaner. Засіб швидко і легко очищає зовнішню і внутрішню поверхню скла, не залишає слідів. Дуже добре підходить для очищення автомобільних фар і дзеркал. Дбайливо і надовго стирає пил, сліди засохлих комах та інші види забруднення. Після обробки очищувачем NOWAX Glass Cleaner створюється бар'єр для пилу і бруду, скло тривалий час залишатиметься чистим і блискучим, а блікованіе значно знизиться.
Очищувач має форму розпилювача, ніж дуже зручний в застосуванні, він наноситься легко і рівномірно по всій поверхні. Не ушкоджує лакофарбові покриття.
З очищувачем NOWAX Glass Cleaner ви надовго забезпечите бездоганну чистоту і блиск всіх скляних поверхонь вашого автомобіля.

Объем
250
Вид флакона
Спрей
Вид
Летние
Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Очиститель»
Показать все модели