Промывка масляной системы NOWAX NX44310/325 мл


Есть в наличии
49 грн.
Наличные:
49 грн
Безнал:
59 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX MOTOR FLUSH 325мл NX44310/325 мл - Промывка двигателя

Промывка двигателя часто выполняется в качестве сопутствующей процедуры при замене масла, но она часто нужна и при многих других обстоятельствах. Если вы сменили марку масла, класс вязкости или у вас есть подозрение, что в систему попало топливо сомнительного качества, следует провести процедуру промывки двигателя.
От качества проведения манипуляции промывки двигателя сильно
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX MOTOR FLUSH 325мл NX44310/325 мл - Промивка двигуна

Промивання двигуна часто виконується в якості супутньої процедури при заміні масла, але вона часто потрібна і при багатьох інших обставинах. Якщо ви змінили марку масла, клас в'язкості або у вас є підозра, що в систему потрапило паливо сумнівної якості, слід провести процедуру промивання двигуна.
Від якості проведення маніпуляції промивання двигуна сильно залежить збереження деталей паливної системи то, як ваша машина після цього буде їхати. Тому слід використовувати тільки якісну і перевірену промивку NOWAX MOTOR FLUSH.
Десятихвилинне промивальне засіб забезпечує нейтралізацію опадів і відкладень, очищає масляну систему автомобіля і сітки масляних насосів. Завдяки спеціально підібраним присадкам в складі кошти, все відкладення видаляються без шкоди для деталей системи. Засіб може змішуватися з усіма видами моторних масел. Після проведення промивки, свіже залите масло пропрацює довше.
Застосування препарату здійснюється під час заміни масла. Засіб вливається в старе масло при запущеному двигуні автомобіля. Через 10 хвилин роботи автомобіля на холостих обертах, масло разом з промиванням видаляється з системи, і змінюється на нове разом з фільтром.
Якщо своєчасно проводити заміну масла і промивання системи, мотор вашого автомобіля прослужить набагато довше без поломок.

Объем
325
Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Промывка масляной системы»
Показать все модели