Пуско зарядное устройство DECA Class Booster 4500E


Заканчивается
9405 грн.
Наличные:
9405 грн
Безнал:
11755 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Deca Class Booster 4500E - Пуско-зарядное устройство
Это прибор для заряда Deca Class Booster 4500E, что изготовляет фирма из Италии, за счет этого устройства выполняются несколько функций: заряжаются батареи различных типов Pb WET, Pbca, Pb, AGM PbGel и боле быстрых холодных пусков стартера.
Прибор является профессиональным оборудованием, но простой в использовании, габаритный дизайн и доступная цена за счет чего более, пригодное для внутреннего потребления, он
Читать полностью
Deca Class Booster 4500E - Пуско-зарядний пристрій
Це прилад для заряду Deca Class Booster 4500E, що виготовляє фірма з Італії, за рахунок цього пристрою виконуються кілька функцій: заряджаються батареї різних типів Pb WET, Pbca, Pb, AGM PbGel і більш швидких холодних пусків стартера.
Прилад є професійним обладнанням, але простий у використанні, габаритний дизайн і доступна ціна за рахунок чого більш, придатне для внутрішнього споживання, він є досить популярним серед автовласників. Так само, цей прилад дуже популярний, за рахунок низької ваги і наявність спеціальних коліс для більш зручного транспортування. Головні позитивні сторони, даного приладу, наявність вбудованого акумулятора, за рахунок чого може працювати без електричної мережі. Цей прилад більш, автономний і мобільний, легко вирішити проблему несправного акумулятора автомобіля.
Дане зарядний пристрій Deca Class Booster 4500E, використовується, для промислового застосування і призначене для безперервної роботи при максимальному навантаженні допускається безперервного щоденного використання. Загальні технічні характеристики, а також двометровий кабель входить в комплект поставки, дозволяють запускати важкий транспорт, сільськогосподарське і промислове обладнання.
Розробка моделі, а також її виготовлення, монтаж і тестування мають місце в компанії Deca, розташованого в Республіці Сан-Марино (Італія), яка є вільною економічною зоною. Це пояснює розумну ціну цього надійного приладу, який має всі необхідні європейські сертифікати якості і безпеки.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Тип заряжаемого аккумулятора
GEL
Ток пусковой
350 (A)
Потребляемая мощность
1700 (Ватт)
Вес
25.5 (кг)
Высота
700 (мм)
Длина
450 (мм)
Длина силового провода
200 (см)
Емкость аккумулятора
600 (Ач)
Индикация заряда
Стрелочная
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12+24В
Производство
Италия
Ток заряда
75 (А)
Ширина
320 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DECA» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели