Пуско зарядное устройство DECA Class Booster 4500E


Заканчивается
9999 грн.
Наличные:
9999 грн
Безнал:
12000 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Deca Class Booster 4500E - Пуско-зарядное устройство
Это прибор для заряда Deca Class Booster 4500E, что изготовляет фирма из Италии, за счет этого устройства выполняются несколько функций: заряжаются батареи различных типов Pb WET, Pbca, Pb, AGM PbGel и боле быстрых холодных пусков стартера.
Прибор является профессиональным оборудованием, но простой в использовании, габаритный дизайн и доступная цена за счет чего более, пригодное для внутреннего потребления, он
Читать полностью
Deca Class Booster 4500E - Пуско-зарядний пристрій
Це прилад для заряду Deca Class Booster 4500E, що виготовляє фірма з Італії, за рахунок цього пристрою виконуються кілька функцій: заряджаються батареї різних типів Pb WET, Pbca, Pb, AGM PbGel і більш швидких холодних пусків стартера.
Прилад є професійним обладнанням, але простий у використанні, габаритний дизайн і доступна ціна за рахунок чого більш, придатне для внутрішнього споживання, він є досить популярним серед автовласників. Так само, цей прилад дуже популярний, за рахунок низької ваги і наявність спеціальних коліс для більш зручного транспортування. Головні позитивні сторони, даного приладу, наявність вбудованого акумулятора, за рахунок чого може працювати без електричної мережі. Цей прилад більш, автономний і мобільний, легко вирішити проблему несправного акумулятора автомобіля.
Дане зарядний пристрій Deca Class Booster 4500E, використовується, для промислового застосування і призначене для безперервної роботи при максимальному навантаженні допускається безперервного щоденного використання. Загальні технічні характеристики, а також двометровий кабель входить в комплект поставки, дозволяють запускати важкий транспорт, сільськогосподарське і промислове обладнання.
Розробка моделі, а також її виготовлення, монтаж і тестування мають місце в компанії Deca, розташованого в Республіці Сан-Марино (Італія), яка є вільною економічною зоною. Це пояснює розумну ціну цього надійного приладу, який має всі необхідні європейські сертифікати якості і безпеки.

Функции и оснащение
Наличие амперметра
Тип заряжаемого аккумулятора
GEL
Емкость аккумулятора
600 (Ач)
Ток пусковой
350 (A)
Ток заряда
75 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12+24В
Потребляемая мощность
1700 (Ватт)
Индикация заряда
Стрелочная
Длина силового провода
200 (см)
Длина
450 (мм)
Ширина
320 (мм)
Высота
700 (мм)
Вес
25.5 (кг)
Производство
Италия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DECA» в категории «Пуско зарядное устройство»
Показать все модели