Есть в наличии
1949 грн.
Наличные:
1949 грн
Безнал:
2339 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
АвтозакладкА для поиска ценных объектов BI-310 CICADA

Для того чтобы ваш автомобиль был все время под наблюдением, и вы не боялись его оставить без присмотра, существует специальная АвтозакладкА . Это небольшой устройство которое можно незаметно оставлять в автомобиле, он не требует подключения к аккумулятору, в отличие от сигнализации.
Данная АвтозакладкА , почти все время находится в режиме сна и только в заданное пользователем время, модуль выходит на связь для
Читать полностью
АвтозакладкА для пошуку цінних об'єктів BI-310 CICADA

Для того щоб ваш автомобіль був весь час під наглядом, і ви не боялися його залишити без нагляду, існує спеціальна Автомат. Це невеликий пристрій яке можна непомітно залишати в автомобілі, він не вимагає підключення до акумулятора, на відміну від сигналізації.
Дана Автомат, майже весь час перебуває в режимі сну і тільки в заданий користувачем час, модуль виходить на зв'язок для передачі координат на спеціальний сервер, що захищений. Даним пристроєм можна керувати через спеціальну програму, що була розроблена на iOS і Android.
За рахунок Автомат, можна завжди знати, де знаходиться ваш автомобіль, так само може нагадати про абонементної плати, і встановити режим тривоги. Якщо ви натиснули на кнопку тривога, то оператор охоронної служби «Явір-2000» тут же зв'язується з вами, і запустить процес пошуку машини. При виході на зв'язок, Автомат починає передавати свої координати оператору, і служба охорони прибуде в указное місце. Так що, з цим приладом, ви можете не хвилюватися про свій автомобіль, не залежно від місця де ви перебуваєте.

Тип
GSM/GPS модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «АвтозакладкА» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели
Статьи