Вороток MasterTool 73-0201


Заканчивается
125 грн.
Наличные:
125 грн
Безнал:
150 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 73-0201 - Вороток

Вороток для двустороннего баллонного ключа 73-0201 от известного отечественного бренда MASTERTOOL. Длина изделия – 400 мм. Диаметр – 19 мм. Совместимость – баллонные ключи 73-0224, 73-0230.
Баллонный ключ – это гаечный ключ торцевого типа, используемый при работе с автомобильными колёсами. Название происходит от народного обозначения колёс – баллоны. Также его достаточно удобно использовать при ремонте
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 73-0201 - Вороток

Вороток для двостороннього балонного ключа 73-0201 від відомого вітчизняного бренду MASTERTOOL. Довжина виробу - 400 мм. Діаметр - 19 мм. Сумісність - балонні ключі 73-0224, 73-0230.
Балонний ключ - це гайковий ключ торцевого типу, який використовується при роботі з автомобільними колесами. Назва походить від народного позначення коліс - балони. Також його досить зручно використовувати при ремонті інших кріпильних елементів, узлів. Самі ключі бувають різної форми, з однією або декількома головками. Головки і сам ключ монолітні, завдяки чому ключ менше схильний до зламів, більш надійний. Виготовляються такі ключі з міцної легованої сталі, завдяки чому інструмент володіє великим терміном служби.
Існує різновид ключів, до яких не вбудований важіль, або як його ще називають, вороток. Перевага такої конструкції полягає в менших габаритах виробу, в порівнянні з аналогічними монолітними ключами, в можливості заміни однієї з комплектуючих в разі якщо вона виходить з ладу, можливості змінювати розмір важеля за бажанням оператора, і як у випадку з 73-0224, 73-0230 -
у більшій кількість головок. У голівках даних моделей є скрізні отвори, в які і протягується вороток, в той час як друга головка встановлюється безпосередньо на сам кріплення. Крім перерахованих вище моделей, вороток 73-0201 здатний працювати і з іншими ключами, діаметр отворів яких йому відповідає, що робить його по суті універсальним.

Длина
400 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Вороток»
Показать все модели