Тент EX Тентовый гараж


Нет в наличии
5500 грн.
Наличные:
5500 грн
Безнал:
6600 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX Тентовый гараж
Тентовый гараж представляет собой конструкцию из надежного стального каркаса, который обтянут плотным синтетическим материалом - поливинилхлоридом. Данный материал устойчив к любым погодным условиям, а также к разрывам, протиранию, растрескиванию и выгоранию. Тент обладает водонепроницаемыми свойствами, не впитывает грязь и не продувается.
Преимущества такого гаража в том, что вы можете установить его на любую
Читать полностью
Технічні параметри:

EX Тентовый гараж
Тентовий гараж являє собою конструкцію з надійного сталевого каркаса, який обтягнутий щільним синтетичним матеріалом - полівінилхлоридом. Даний матеріал стійкий до будь-яких погодних умов, а також до розривів, протирання, розтріскування і вигорання. Тент володіє водонепроникними властивостями, не вбирає бруд і не продувається.
Переваги такого гаража в тому, що ви можете встановити його на будь-яку поверхню - землю, бетон, плитку або камені. Завдяки мобільності конструкції ви легко і швидко зможете зібрати і перевезти цей тент на нове місце. Тентовий гараж герметичний і не має швів, тому не доведеться хвилюватися про проникнення опадів всередину гаража.
Цей тент є найшвидшим і найвигідним рішенням. Для його установки не потрібні дозвільними документи, а також залучення робітників для установки. Ідеальний варіант для всіх, хто не хоче довго чекати будівництво гаража і занурюватися в зайвий клопіт. Все що вам потрібно - замовити і встановити!
Розміри: 4 м на 2,5 м.

Тип
Тенты
Цвет
Серебристый
Каркас
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Тент»
Показать все модели