Молоток каменщика MasterTool 02-0121


Есть в наличии (1-2 дня)
189 грн.
Наличные:
189 грн
Безнал:
227 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 02-0121 - Молоток каменяра

Молоток каменщика 02-0121 от популярного отечественного бренда MASTERTOOL. Общая длина изделия – 360 мм. Вес молотка – 510 грамм. Материал головки – легированная сталь сплава C45. Материал рукояти – фибергласс с антифрикционными накладками из резины TPR.
Молоток есть одним из наиболее распространенных ручных инструментов. Он обладает очень простой конструкцией, при этом весьма высокой
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 02-0121 - Молоток каменяра

Молоток каменяра 02-0121 від популярного вітчизняного бренду MASTERTOOL. Загальна довжина виробу - 360 мм. Вага молотка - 510 грам. Матеріал головки - легована сталь сплаву C45. Матеріал рукояті - скловолокно з антифрикційними накладками з гуми TPR.
Молоток є одним з найбільш поширених ручних інструментів. Він має дуже просту конструкцію, при цьому досить високою ефективністю. Для більш коректного та широкого виконання більш вузько завдань застосовуються спеціалізовані молотки, одним з яких і є молоток каменяра. Назва ясно дає зрозуміти, що інструмент відмінно справляється з твердими будівельними матеріалами. Призначений для робіт з кладкою, каменем, бруківкою, штукатуркою і т.д.
Основне конструктивне відміну (як в принципі у всіх молотків) полягає в особливій формі головки. З одного боку, розташовується плоский бойок прямокутної форми, зі зворотним - загострений носок, який більше за своєю формою нагадує кайло. Якщо призначення першого зрозуміло всім, то про другий необхідно сказати пару слів. Форма носка дозволяє з великою точністю ділити камінь або цеглу, знімати шари штукатурки, не пошкодивши саму кладку, проводити демонтаж стін, в тому числі в місцях з невеликою кількістю вільного простору.
Також варто сказати пару слів про переваги саме цієї моделі.
Рукоять представленої моделі виготовлена ​​зі спеціального полімерного матеріалу - фибергласса. Він має таку ж питомою міцністю як у сталі, при цьому більш ніж в три рази її легше. Тепло-провідність порівнянна з тепло-провідністю дерева. Матеріал відмінно підходить для виготовлення такого інструменту і значно продовжує термін служби. Накладки з гуми збільшують зчеплення, за рахунок чого поліпшується керованість.

Тип
Молоток каменщика
Материал ручки
фибергласс
Вес
510 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Молоток»
Показать все модели