AUX (miniJack) адаптер ULTRA UC73-0100 red 1м


Есть в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
56 грн
50 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ULTRA UC73-0100 red - Кабель
На головном устройстве нету входа для подключения USB-накопителя? Или за городом плохой радиосигнал, из за чего Вы не можете послушать музыку? Для избежания таких неприятных моментов достаточно обзавестись стерео кабелем.
Стерео кабель производителя ULTRA несмотря на небольшую стоимость обладает высоким качественным уровнем. Предназначен для подключения между источником воспроизведения музыки и акустической
Читать полностью
Технічні параметри:

ULTRA UC73-0100 red - Кабель
На головному пристрої немає входу для підключення USB-накопичувача? Або за містом поганий радіосигнал, через що Ви не можете послухати музику? Для уникнення таких неприємних моментів досить обзавестися стерео кабелем.
Стерео кабель виробника ULTRA незважаючи на невелику вартість має високий якісним рівнем. Призначений для підключення між джерелом відтворення музики і акустичною системою або динаміками за допомогою конекторів 3,5 мм. Відтворення аудіо файлів здійснюється за допомогою смартфонів, mp3-mp4 плеєрів, ноутбуків, персональних комп'ютерів. Він підходить не тільки для використання в автомобілі, але і в домашніх умовах. Виготовляється з мідної основи покритим еластичним і міцним ПВХ ізолятором. Він надійно захищає провід від попадання вологи, незначних ударів. Коннектори виготовлені в металевій основі, з позолоченими контактами. Для запобігання зламу кабелю, в коннекторі є спеціальний гумовий захист завдяки якомуй підвищується тривале використання стерео кабелю.
Довжина в 1м дозволяє не обмежувати можливості підключення, таким чином можна розмістити пристрій відтворення звуку в зручному для себе місці.
Екран: Фольга
Колір червоний

Тип
AUX (miniJack) адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ULTRA» в категории «Адаптер»
Показать все модели