Есть в наличии
48 грн.
Наличные:
48 грн
Безнал:
58 грн
50 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ULTRA UC70-0500 - Кабель
Стерео кабель предназначен для подключения между собой устройство (источник) воспроизведения музыки с любой аудиосистемой оснащенной 3,5 мм разъемом. Обычно длина такого кабеля достигает до 1,5 метра. При подключении стерео кабеля возникает необходимость в дополнительной длине. Для избежания таких проблем необходимо иметь переходник который позволит использовать стерео кабель на большом расстоянии.
Переходник
Читать полностью
Технічні параметри:

ULTRA UC70-0500 - Кабель
Стерео кабель призначений для підключення пристрю (джерелом) відтворення музики з будь-якою аудіосистемою оснащеною 3,5 мм роз'ємом. Зазвичай довжина такого кабелю досягає до 1,5 метра. При підключенні стерео кабелю виникає необхідність у додатковій довжині. Для уникнення таких проблем необхідно мати перехідник який дозволить використовувати стерео кабель на великій відстані.
Перехідник виробництва ULTRA виготовлений з мідної основи яка покрита міцним ПВХ ізолятором. Ізоляція має всередині екранування з фольги, завдяки чому забезпечується якісна передача сигналу без втрат і перешкод.Такий ізолятор надійно захищає провід від попадання вологи, незначних ударів. З одного боку є коннектор 3,5 мм в міцному пластиковому корпусі з позолоченим контактом, а з іншого боку роз'єм. Для запобігання зламу кабелю, в коннекторі є спеціальна ребристий гумовий захист завдяки якому підвищується довговічність перехідника.
Позолочені контакти дозволяють чудово передавати аудіо сигнал від джерела до споживача. Довжина перехідника в 5-ть метрів дозволяє не обмежувати себе в установці стерео-системи і розміщувати джерело відтворення музики в будь-якому зручному місці. Якісний аудіо перехідник за таку невелику вартість.
Колір чорний

Тип
AUX (miniJack) адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ULTRA» в категории «Адаптер»
Показать все модели