MicroUSB адаптер ULTRA UC23-0150 USB-A 2.0 - USBmicro 1,5м


Есть в наличии
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
37 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ULTRA UC23-0150 - Кабель
При коротких или длительных поездках всегда необходимо быть на связи, и для этого поможет MicroUSB адаптер, который в народе известный как дата-кабель.
Он предназначается для подзарядки смартфона, видеорегистратора, gps-навигатора и другой как автомобильной так и домашней технике которая оснащена MicroUSB разъемом для подключения. Данный кабель используется не только для зарядки и подзарядки гаджетов, но и для
Читать полностью
Технічні параметри:

ULTRA ULTRA UC23-0150 - Кабель
При коротких або тривалих поїздках завжди необхідно бути на зв'язку, і для цього допоможе MicroUSB адаптер, який в народі відомий як дата-кабель.
Він призначається для підзарядки смартфона, відеореєстратора, gps-навігатора і іншої як автомобільної так і домашньої техніки яка оснащена MicroUSB роз'ємом для підключення. Даний кабель використовується не тільки для зарядки і підзарядки гаджетів, але і для синхронізації з персональним комп'ютером і передачі даних.
Кабель виробника ULTRA незважаючи на таку низьку вартість має непогані якісні дані. Жили кабелю виготовляється з якісного металевого сплаву. Ізоляція якої покриті жили виготовлена ​​з міцного полівінілхлориду. Висока міцність захищає нутрощі кабелю від невеликих ударів і пошкоджень. Всередині кабелю є екран з фольги який забезпечує швидку і якісну передачу цифрового сигналу. Максимальна швидкість переданих даних досягає до 480 Мб / сек, така швидкість не змусить Вас довго чекати при синхронізації пристрою з комп'ютером. При вході кабелю в коннектор є ребриста поверхня яка захищає кабель від передчасного зламу. Коннектори мають нікельоване покриття завдяки чому відбувається чудовий контакт між джерелом і споживачем сигналу.
Кабель зручний у використанні оскільки його довжина в 1.5 метра дозволяє підключати пристрій і вільно перенести в зручне для використання місце.

Тип
MicroUSB адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ULTRA» в категории «Адаптер»
Показать все модели