Трубный ключ MasterTool 76-0761


Есть в наличии (1-2 дня)
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 76-0761 - Ключ трубный

Рычажный трубный ключ 76-0761 от украинского бренда MASTERTOOL. Максимальный диаметр захвата зева – 40 мм. Общая длина – 320 мм.
Трубные ключи являются разновидностью ручного инструмента в первую очередь применяемого в сантехнических и сварочных работах. Благодаря своим особенностям он незаменим для выполнения ряда задач. Также их часто можно встретить на станциях технического обслуживания
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 76-0762 - Ключ трубний

Важільний трубний ключ 76-0761 від українського бренду MASTERTOOL. Максимальний діаметр захоплення зіву - 40 мм. Загальна довжина - 320 мм.
Трубні ключі є різновидом ручного інструменту в першу чергу застосовується в сантехнічних і зварювальних роботах. Завдяки своїм особливостям він незамінний для виконання ряду завдань. Також їх часто можна зустріти на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автосервісах і інших майстеренях по ремонту автомобілів. Використовуються щодо труб, гайок, болтів, муфт, кранів, різних клапанів і інших трубних з'єднань.
Як видно з назви, модель відноситься до важільного різновиду ключів. Інструмент цього типу має потужну головку і дві досить довгих рукояті. Губки розташовані під кутом в 45° по відношенню до рукоятям. Спеціальні насічки не дають деталі прослизати, щільно фіксуючи на ній. Головка інструменту має губки комбінованого типу. Нижня частина повністю плоска, в той час як верхню можна віднести до C-образного типом губок. Насічки на носику інструменту повернені один до одного. Такі особливості значно розширюють діапазон застосувань. Довгі рукояті створюють значний важільний ефект. Завдяки чому, інструмент ефективно використовується для зривів закиснувших або прикипівших деталей вузлів.
Виготовляється ключ з високоякісної інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал має високу міцність, стійкий до впливу корозії. Не схильний до відколів і інших механічних пошкоджень. Робоча поверхня інструмента (губки) додатково загартована струмами високої частоти. Завдяки чому інструмент стає більш довговічним, надійним.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
40
Длина, мм
320
Форма губок
C-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели