Нет в наличии
706 грн.
Наличные:
706 грн
Безнал:
847 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON 003v3 (Без сирены)- односторонняя сигнализация без сирены

Каждый автомобилист несомненно беспокоится о безопасности своего автомобиля. Для эффективной защиты рекомендуется использовать продвинутую автомобильную сигнализацию. Такой является сигнализация фирмы CYCLON. Сигнализация оснащена встроенными реле управления габаритными огнями и ЦЗ. Также у сигнализации имеется дополнительный канал СН2, что позволяет дистанционно открывать
Читать полностью
Технічні параметри:

CYCLON 003v3 (Без сирени)- односторонняя сигнализация без сирены

Кожен автомобіліст безсумнівно турбується про безпеку свого автомобіля. Для ефективного захисту рекомендується використовувати просунуту автомобільну сигналізацію. Такою є сигналізація фірми CYCLON. Сигналізація оснащена вбудованими реле управління габаритними вогнями і ЦЗ. Також у сигналізації є додатковий канал СН2, що дозволяє дистанційно відкривати багажник. Крім того, наявний канал СН3 служить для управління склопідйомниками. За умови спрацьовування системи піде світлове і звукове попередження. Зручною функцією варто виділити режим ANTIHIJACK, за допомогою якої стане можливим захистити свій автомобіль від насильницького викрадення. У комплектацію включені два пластикових брелока і один з викидних ключем без заготовки. Завдяки автомобільної сигналізації CYCLON Ваш автомобіль буде знаходитися в цілковитій безпеці, а модель порадує своєю функціональністю, надійністю і високою якістю.
Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON 003v3 з двома пластиковими брелоками в комплекті. Можливість запису до 4 брелоків у пам'ять системи. Роздільне управління режимами включення / вимикання охорони. Світлодіодний індикатор. Вбудоване реле управління габаритними вогнями. Вбудовані реле центрального замку. Незалежна пам'ять стану системи. Безшумна постановка / зняття з охорони. Постановка на охорону з відключеною сиреною. Обхід несправної зони при постановці на охорону. Оперативне відключення з брелока датчика удару. Включення режиму тривоги при відключенні і включенні харчування в режимі охорони. Дистанційне відключення режиму тривоги без зняття системи з охорони. Звукове та світлове попередження при спрацьовуванні системи. Дистанційне керування режимом "Паніка". Режим захисту від насильницького викрадення з активацією від запалювання (ANTIHIJACK). Режим пошуку автомобіля на стоянці. Дистанційне керування центральним замком при включеному запалюванні і в режимі VALET. Видалення з пам'яті системи загублених і запис нових брелоків. Програмований персональний код для зняття з охорони. Затримка опитування кінцевих вимикачів дверей при постановці системи на охорону. Автоматичне повернення в режим охорони. Аварійне відключення системи (кнопкою VALET або Pin кодом). Управління замками дверей при включенні і виключенні запалення. Програмований час імпульсу управління замками дверей. AV-тригер (можливість не вимикати ланцюга блокувань при знятті з охорони). Додатковий канал СН1: слабкострумовий вихід (-250мА) для реалізації функцій охорони з працюючим двигуном, дистанційного відкриття багажника, активація каналу з брелока, закриття вікон протягом 30 секунд з моменту постановки автомобіля на охорону. Додатковий канал СН2: слабкострумовий вихід (-250мА) для реалізації функцій при виключенні режиму охорони (НР блокування), «ввічливій підсвічування» (25 секунд) при знятті з охорони, закриття вікон протягом 30 секунд з моменту постановки автомобіля на охорону, режиму турботаймера . Режим пасивного блокування двигуна. Повернення до заводських налаштувань.

Тип
Односторонние
Вид
автомобильные
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
турботаймер
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели