Трубный ключ MasterTool 76-0750


Есть в наличии (1-2 дня)
130 грн.
Наличные:
130 грн
Безнал:
156 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 76-0750 - Ключ трубный

Трубный рычажный ключ с прямыми губками 76-0750 от украинского бренда MASTERTOOL. Максимальная ширина захвата зева – 28 мм. Общая длина – 200 мм.
Трубный ключи, как видно из названия используются в работе с трубами, гайками, муфтами, кранами, ниппелями и прочими трубными соединениями. Помимо применения в сантехнической сферы, их также можно встретить на станциях технического обслуживания автомобилей,
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 76-0750 - Ключ трубний

Трубний важільний ключ з прямими губками 76-0750 від українського бренду MASTERTOOL. Максимальна ширина захоплення зіву - 28 мм. Загальна довжина - 200 мм.
Трубний ключі, як видно з назви використовуються в роботі з трубами, гайками, муфтами, кранами, ніпелями та іншими трубними з'єднаннями. Крім застосування в сантехнічної сфери, їх також можна зустріти на станціях технічного обслуговування автомобілів, в різний автомайстеренях, будівельних майданчиках, ковальських цехах і т.п.
Існує кілька різновидів даного типу інструменту. Кожен з них має переваги в тій чи іншій ситуації. Але найбільш поширеними і затребуваними є ключі важельного типу. Складається такий ключ з масивної головки і досить довгих ручок. У даній моделі губки паралельні один одному і розташовані під кутом в 90° по відношенню до рукоятям. На робочу поверхню губок нанесені спеціальні насічки. Вони збільшують зчеплення з деталлю, не даючи їй прослизати під час роботи. Регулювання захоплення зіву проводиться за допомогою переміщення регулювальної гайки. У даного типу ця процедура займає досить мало часу, що в свою чергу економить загальний час, витрачений на роботу.
Виготовляється 76-0750 з високоякісної легованої сталі. Матеріал добре переносить високі навантаження, не схильний до корозії і сколів. Володіє високою міцністю, завдяки чому довговічний. Губки піддаються загартуванню струмами високої частоти. Що також продовжує термін служби інструменту.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
28
Длина, мм
200
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели