Трубный ключ MasterTool 76-0751


Нет в наличии
159 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 76-0751 - Ключ трубный

Рычажный трубный ключ 76-0751 от известного отечественного производителя MASTERTOOL. Размер захвата зева – 45 мм. Общая длина – 310 мм.
Ключи трубные являются разновидностью ручного инструмента, используемого в сантехнической сфере и профессиональными сварщиками. Как можно понять из названия, предназначены для работы с трубами, гайками, болтами, муфтами и прочими трубными соединениями разных
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 76-0751 - Ключ трубний

Важільний трубний ключ 76-0751 від відомого вітчизняного виробника MASTERTOOL. Розмір захоплення зіву - 45 мм. Загальна довжина - 310 мм.
Ключі трубні є різновидом ручного інструменту, який використовується в сантехнічної сфері та професійними зварниками. Як можна зрозуміти з назви, призначені для роботи з трубами, гайками, болтами, муфтами та іншими трубними з'єднаннями різних розмірів. Дана модель відноситься до важельного підтипу ключів. Основною особливістю якого і є той самий механізм важеля. Він дозволяє швидко захопити деталь, і так само швидко відпустити її завдяки зусиллю оператора. Складається з двох рукоятей і робочої головки. Головка розташована під кутом в 90° по відношенню до ручок. Робоча поверхня губок не має вигину. Але при цьому не неї нанесені спеціальні насічки. Завдяки їм, ключ нерухомо фіксується на деталі, не даючи їй прослизати під час роботи. Особливо це актуально, коли є необхідність з силою монтувати/демонтувати з'єднання або трубу. Також, велику роль відіграє довжина руків'я. Важільний ефект, створюваний ним, дає можливість зірвати навіть саму неприступну, прикипівшу або закисшу гайку, муфту, трубу. Або ж навпаки, щільно закрутити її. Розмір захоплення зіву змінюється посередництвом переміщення регулювальної гайки.
Виготовляється дана модель з інструментальної сталі підвищеної міцності. Матеріал не схильний до згубної дії корозії. Губки піддаються індукційному гартуванню, що також, значно збільшує їх міцність, довговічність.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
45
Длина, мм
310
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели