Автосигнализация CYCLON X-300


Нет в наличии
1235 грн.
Наличные:
1235 грн
Безнал:
1544 грн
Приватбанк:
1351 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON X-300 - двусторонняя сигнализация без сирены

Каждый автомобилист несомненно беспокоится о безопасности своего автомобиля. Для эффективной защиты рекомендуется использовать продвинутую автомобильную сигнализацию. Такой является сигнализация фирмы CYCLON. Сигнализация оснащена встроенными реле управления габаритными огнями и ЦЗ. Также у сигнализации имеется дополнительный канал СН2, что позволяет дистанционно открывать багажник.
Читать полностью
Технічні параметри:

CYCLON X-300 - двостороння сигналізація без сирени

Кожен автомобіліст безсумнівно турбується про безпеку свого автомобіля. Для ефективного захисту рекомендується використовувати просунуту автомобільну сигналізацію. Такою є сигналізація фірми CYCLON. Сигналізація оснащена вбудованими реле управління габаритними вогнями і ЦЗ. Також у сигналізації є додатковий канал СН2, що дозволяє дистанційно відкривати багажник. Крім того, наявний канал СН3 служить для управління склопідйомниками. За умови спрацьовування системи піде світлове і звукове попередження. Зручною функцією варто виділити режим ANTIHIJACK, за допомогою якої стане можливим захистити свій автомобіль від насильницького викрадення. У комплектацію включені два пластикових брелока і один з викидних ключем без заготовки. Завдяки автомобільної сигналізації CYCLON Ваш автомобіль буде знаходитися в цілковитій безпеці, а модель порадує своєю функціональністю, надійністю і високою якістю.
Двостороння сигналізація з LCD індикацією; 4 додаткових каналу для реалізації сервісних та охоронних функцій; вбудоване реле ЦЗ; дистанційне відкриття багажника; управління ЦЗ по запаленню; протирозбійний режим ANTIHIJACK; режим пасивного блокування двигуна; програмований вихід блокування двигуна (НЗ / НР); дальність пейджера-брелока на передачу до 600 м., на прийом до 1400 м; в комплекті: зовнішній датчик удару, кінцевий вимикач, реле.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
Дальность передачи сигнала
600 (м)
Дальность приема сигнала
1400 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Есть ли в ней функция дистанционного автозапуска двигателя?

    Роман, 11.12.2016

    нет

    Ответ специалиста

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели