Нет в наличии
2307 грн.
Наличные:
2307 грн
Безнал:
2769 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON 970D+CAN C-10 - двусторонняя сигнализация без сирены

+CYCLON CYCLON CAN C-10 - универсальный CAN модуль

Каждый автомобилист несомненно беспокоится о безопасности своего автомобиля. Для эффективной защиты рекомендуется использовать продвинутую автомобильную сигнализацию. Такой является сигнализация фирмы CYCLON. Сигнализация оснащена встроенными реле управления габаритными огнями и ЦЗ. Также у сигнализации имеется
Читать полностью
Технічні параметри:

CYCLON 970D+CAN C-10 - двостороння сигналізація без сирени

Кожен автомобіліст безсумнівно турбується про безпеку свого автомобіля. Для ефективного захисту рекомендується використовувати просунуту автомобільну сигналізацію. Такою є сигналізація фірми CYCLON. Сигналізація оснащена вбудованими реле управління габаритними вогнями і ЦЗ. Також у сигналізації є додатковий канал СН2, що дозволяє дистанційно відкривати багажник. Крім того, наявний канал СН3 служить для управління склопідйомниками. За умови спрацьовування системи піде світлове і звукове попередження. Зручною функцією варто виділити режим ANTIHIJACK, за допомогою якої стане можливим захистити свій автомобіль від насильницького викрадення. У комплектацію включені два пластикових брелока і один з викидних ключем без заготовки. Завдяки автомобільної сигналізації CYCLON Ваш автомобіль буде знаходитися в цілковитій безпеці, а модель порадує своєю функціональністю, надійністю і високою якістю.
Двостороння автомобільна сигналізація CYCLON 970D з двома 2 ЖК-брелоками в комплекті. Діалогове кодування радіосигналу. Прийом і передача сигналу відбуваються на з використанням FM модуляції, що дозволяє значно збільшити дальність, яка становить на передачу сигналу - 600 м., На прийом - 2000 м. Гарантується практично 100% управління охоронною системою в місцях масових скупчень автомобілів, наприклад на стоянках біля супермаркетів, аеропортів і т.д. Висока швидкість виконання команд. 4 додаткових каналу для реалізації сервісних та охоронних функцій. Можливість реалізації дистанційного відкриття багажника, закриття вікон при постановці на охорону, режиму турботаймера (призначений для охолодження турбіни), охорони автомобіля з працюючим двигуном, реалізації двокрокового відкриття дверей. Можливість реалізації двох блокувань (НЗ і НР) одночасно. Закриття ЦЗ після натискання на педаль гальма. Функція AV-тригер. Вбудоване реле управління ЦЗ. Дальність пейджера на передачу сигналу - 600 м., На прийом - 2000 м.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
Дальность приема сигнала, м
2000
Дальность передачи сигнала, м
600
Дополнительно
открытие багажника, турботаймер, автозакрытие стекол
Бренд
CYCLON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели