Нет в наличии
13823 грн.
Наличные:
13823 грн
Безнал:
16589 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BLACK BUG SUPER 84W 5D (без AG2 LUX) - Охранно-противоугонный комплекс

Элитный сервис
Престижный и дорогой автомобиль нуждается в особой защите. Охранно-противоугонный комплекс BLACK BUG SUPER позволяет не только надежно защитить автомобиль от угона, но и обеспечить наивысший комфорт при его эксплуатации. BLACK BUG SUPER вобрал в себя самые современные технические решения и в то же время очень прост в управлении. Судите сами.
Читать полностью
Технічні параметри:

BLACK BUG SUPER 84W 5D (без AG2 LUX) - Охоронно-протиугінний комплекс

Елітний сервіс
Престижний і дорогий автомобіль потребує особливого захисту. Охоронно-протиугінний комплекс BLACK BUG SUPER дозволяє не тільки надійно захистити автомобіль від викрадення, а й забезпечити найвищий комфорт при його експлуатації. BLACK BUG SUPER увібрав в себе найсучасніші технічні рішення і в той же час дуже простий в управлінні. Судіть самі.

BLACK BUG SUPER працює за принципом "свій-чужий". Інтелектуальна система дізнається господаря машини по електронній мітці (мініатюрному бескнопочний брелоку). Для управління комплексом ніяких дій не потрібно. Потрібно лише мати при собі мітку.

Все дуже просто. Ви підходите до своєї машини. Вона дізнається Вас, після чого відключає сигналізацію і відкриває двері. При знятті з охорони система може встановити на звичний для Вас рівень сидіння, рульову колонку, дзеркала, а також виконати інші встановлені установки. При включенні запалювання система знову перевіряє наявність господаря в машині. Якщо все в порядку, то система відключає електронні блокування двигуна і дозволяє відправитися в дорогу.

Після поїздки Вам не доведеться кожного разу піднімати скла, закривати двері і люк, включати блокування двигуна і сигналізацію. BLACK BUG SUPER все зробить автоматично, як тільки Ви вимикайте запалювання та відійдете від автомобіля на пару кроків.

У систему записані три мітки, завдяки чому машиною можуть користуватися три людини. Для кожного користувача можуть застосовуватися індивідуальні настройки. А вони, завдяки багатим сервісними можливостями комплексу BLACK BUG SUPER, можуть бути найрізноманітнішими.

Охорона автомобіля
У режимі охорони комплекс контролює двері, капот, багажник, важелі і педалі автомобіля, датчики сигналізації, а також зону, що охороняється на підступах до машини. При спробі викрадення включається світлова і звукова сигналізація, а також відбувається передача тривожного повідомлення на кишеньковий автопейджер. Якщо до складу комплексу входить обладнання серії Reef GSM, то при спрацьовуванні сигналізації система починає телефонувати на телефон власника, а також розсилає SMS-повідомлення на задані номери телефонів із зазначенням причини тривоги.

 Захист від угону
В автомобіль приховано встановлюються протиугінні пристрої HOOK-UP або WAIT UP. Їх унікальність полягає в тому, що вони не з'єднуються з блоком управління за допомогою додаткових проводів, демаскирующих систему. Кодовані сигнали надходять в ці пристрої по штатній електропроводці автомобіля. Блокування-привид заборонить роботу двигуна навіть в тому випадку, якщо викрадач виявить і демонтує блок управління системи. HOOK-UP не дозволяє завести двигун до впізнання автовласника, а WAIT UP при спробі угону блокує роботу двигуна з початком руху автомобіля. На нерухомому автомобілі протиугінний пристрій WAIT UP нічим себе не видає, що забезпечує захист від виявлення за допомогою діагностичного обладнання.

 Захист від захоплення
Однією з головних функцій сучасних протиугінних систем є захист від захоплення. Під "захопленням" слід розуміти різноманітні способи викрадення автомобіля прямо з-під носа власника. Попередньо шахраї усілякими способами намагаються виманити водія з машини і відвернути його увагу. У комплексі застосовуються надійні алгоритми захисту від захоплення автомобіля, які не потребують будь-яких дій від водія. У критичних ситуаціях BLACK BUG SUPER все робить сам.

Бренд
Altonika

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Altonika» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели