Вороток MasterTool 78-0137


Заканчивается
256 грн.
Наличные:
256 грн
Безнал:
307 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 78-0137 - Вороток

Вороток шарнирный 78-0137 от популярного украинского бренда INTERTOOL. Общая длина инструмента – 375 мм. Посадочный квадрат – 1/2". Материал – хромованадиевая сталь. Тип воротка – шарнирно-торцевой.
Вороток – это инструмент обязательный к наличию для любого мастера работающего в сфере ремонта авто. Представляет собой универсальный инструмент, используемый для работы с торцевыми головками разного
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 78-0137 - Вороток

Вороток шарнірний 78-0137 від популярного українського бренду INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 375 мм. Посадковий квадрат - 1/2". Матеріал - хромованадіева сталь. Тип воротка - шарнірно-торцевий.
Вороток - це інструмент обов'язковий до наявності для будь-якого майстра який працює в сфері ремонту авто. Являє собою універсальний інструмент, який використовується для роботи з торцевими головками різного призначення. Конструкція таких ключів досить проста, і не вимагає додаткових навичок для повноцінної експлуатації. На відміну від звичайних ключів, більшість воротком здатні працювати в важкодоступних і віддалених місцях, що не менш важливо при ремонті вузлів в підкапотному просторі авто.
Також безумовною перевагою даного типу ключів є система змінних торцевих головок. Ця особливість дає можливість задіяти один вороток для широкого спектра задач. Також такий тип дозволять значно заощадити простір. Кілька воротків, і набір торцевих головок під них, займають набагато менше місця ніж повнорозмірний набір ключів.
В якості основного матеріалу для воротків даної серії був використаний міцний і довговічний хромованадіевий сплав. Матеріал не схильний до згубного впливу корозії, добре витримує механічні навантаження, стійкий до відколів.

Тип
Шарнирные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
375 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Вороток»
Показать все модели