FM Трансмиттер Mystery MFM-28CU


Нет в наличии
295 грн.
Наличные:
295 грн
Безнал:
354 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MYSTERY MFM-28CU - FM-трансмиттер

MYSTERY MFM-28CU – очень удобное и универсальное устройство для вашего автомобиля. Данный FM-тансмиттер соединяет в себе несколько важных функций – воспроизведение аудио и зарядка смартфонов, планшетов или других гаджетов, так как оборудован разъемом USB (2.1A).
FM-трансмиттер поможет вам легко решить проблему, если магнитола в вашем авто не поддерживает съемные носители. Все, что вам нужно, это
Читать полностью
Технічні параметри:

MYSTERY MFM-28CU - FM-трансміттер

MYSTERY MFM-28CU - дуже зручний і універсальний пристрій для вашого автомобіля. Даний FM-тансміттер поєднує в собі кілька важливих функцій - відтворення аудіо та зарядка смартфонів, планшетів або інших гаджетів, так як обладнаний роз'ємом USB (2.1A).
FM-трансмітер допоможе вам легко вирішити проблему, якщо магнітола в вашому авто не підтримує знімні носії. Все, що вам потрібно, це вставити трансмітер в прикурювач, налаштувати на магнітолі вільну хвилю, і таку ж хвилю налаштувати на даному приладі, приєднати потрібний вам носій з аудіо і насолоджуватися улюбленою музикою. Цей пристрій підтримує MP3 формат, має 5 режимів еквалайзера і може перегортати треки.
Цей пристрій обладнано двома виходами USB, роз'ємом для карт пам'яті типу micro SD, має 206 фіксованих каналів трансляції, пульт дистанційного керування і РК дисплей, який допоможе зручно користуватися приладом. Трансмітер дуже компактний, органічно впишеться в дизайн будь-якого автомобіля і зробить кожну поїздку приємною.

Разъем
SD, USB
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mystery» в категории «FM Трансмиттер»
Показать все модели