Обложка для документов Image D 5305 черный


Есть в наличии
187 грн.
Наличные:
187 грн
Безнал:
224 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Image D 5305 черный - Портмоне

Солидное черное портмоне из натуральной кожи для хранения денег карт и необходимых документов. Изделие изготовлено из качественного, приятного на ощупь материала, а также имеет добротный пошив. На фронтальной стороне обложки находится тиснение, которое не позволит вам перепутать данное портмоне с обложками для других документов. В середине портмоне имеет множество разных отделений, среди которых, есть
Читать полностью
Технічні параметри:

Image D 5305 чорний- Портмоне

Солідне чорне портмоне з натуральної шкіри для зберігання грошей карт і необхідних документів. Виріб виготовлено з якісного, приємного на дотик матеріалу, а також має добротний пошив. На фронтальній стороні обкладинки знаходиться тиснення, яке не дозволить вам переплутати дане портмоне з обкладинками для інших документів. В середині портмоне має безліч різних відділень, серед яких, є відділення для грошей, невеликі кишені для кредитних карт і візиток, також є кілька відділень з прозорими стінками для зручного розміщення в них документів або карток, які повинні бути в полі зору. Розмір даного аксесуара дозволяє розміщувати в ньому не тільки купюри національної валюти, але і європейські купюри, а також обкладинка може зручно розміщувати авіаквитки та інші подібні документи.
Шкіряне портмоне допоможе вам зручно розмістити необхідні документи, карти і гроші, а також підкреслить ваш індивідуальний смак і стиль.
особливості:
- натуральна шкіра;
- зручність використання;
- стильний аксесуар.

Тип
Обложка для документов

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Image D» в категории «Ключница»
Показать все модели