Заканчивается
122 грн.
Наличные:
122 грн
Безнал:
146 грн
130 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 23-4200 - Клещи переставные

Переставные (трубные) клещи от украинского производителя MASTERTOOL.
Инструмент представляет собой одну из разновидностей разводных ключей, предназначенных для работы с трубами, трубными соединениями, болтами, гайками и другими деталями. Конструктивно инструмент напоминает пассатижи (две рукояти на оси). Специальный механизм позволяет увеличить или уменьшить захват зева в одно мгновенье, и дает
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 23-4200 - Кліщі переставні

Переставні (трубні) кліщі від українського виробника MASTERTOOL.
Інструмент являє собою одну з різновидів розвідних ключів, призначених для роботи з трубами, трубними з'єднаннями, болтами, гайками та іншими деталями. Конструктивно інструмент нагадує пасатижі (дві рукояті на осі). Спеціальний механізм дозволяє збільшити або зменшити захоплення зіву в одну мить, і дає можливість здійснити це безпосередньо на самій деталі. Губки - плоскі. На них нанесена спеціальна насічка, що перешкоджає прослизанню деталі під час роботи, щільно затискаючи її. Довгим рукоятям притаманний ефект важеля. Вони значно зменшують необхідність докладати зусилля для скручування тієї чи іншої деталі, її фіксації. Особливо це актуально у випадках, коли виникає потреба зірвати закисший або прикипівший болт, гайку, патрубок і т.п.
Сам інструмент виготовлений зі сталі з маркуванням C55. Даний сорт використовується для виготовлення прокатних валів, пружин, ресор, пальців ланок гусениць, зубчастих коліс та інших деталей де в першу чергу стоїть питання в міцності матеріалу і його здатності витримувати великі навантаження. Робочі поверхні інструменту зазнали додаткової загартуванню, внаслідок чого показник міцності був збільшений до 45-50 HRC по Роквеллу. На фінальному етапі на кліщі наноситься нікелеве покриття. Завдяки цьому значно збільшується стійкість до корозійного впливу.
Рукоятки виготовляються з пластика. Зменшують тиск на руку і надають виробу завершеного вигляду.
Прекрасно підійде як для використання в побуті, так і для застосування в професійній сфері.

Длина
200 (мм)
Форма губок
L-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели