Заканчивается
73 грн.
Наличные:
73 грн
Безнал:
88 грн
77 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 22-0200 - Плоскогубцы

Комбинированные плоскогубцы американского типа 22-0200 от известного украинского бренда MASTERTOOL. Общая длина – 200 мм.
Плоскогубцы применяются по отношению к небольшим металлическим предметам, для осуществления захвата с последующим удержанием и проведением манипуляций. Применяется в слесарных, монтажных и множестве других типах работ. Состоит из трёх элементов: губки, две рукояти, осевой
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 22-0200 - Плоскогубці

Комбіновані плоскогубці американського типу 22-0200 від відомого українського бренду MASTERTOOL. Загальна довжина - 200 мм.
Плоскогубці застосовуються по відношенню до невеликих металевих предметів, для здійснення захоплення з подальшим утриманням і проведенням маніпуляцій. Застосовується в слюсарних, монтажних та безлічі інших типах робіт. Складається з трьох елементів: губки, дві рукояті, осьової шарнірний механізм. Основним робочим простором є внутрішня сторона губок. Плоска ділянка на кінці губок забезпечена спеціальними насічками. Така конструкція дозволяє максимально ефективно, і без прослизань, зафіксувати необхідний предмет. Ріжучі кромки легко перекушують дріт, невеликі гвоздики, металеві прутки. Дозволяють розділяти дроти і знімати з них ізоляційний шар. Також плоскогубці нерідко використовують для демонтажу різних кріплень, в разі якщо немає доступу до більш спеціалізованого інструменту.
Виготовляється дана модель з міцної інструментальної сталі з маркуванням С45. Робочі поверхні інструменту піддаються загартуванню, після чого показник міцності збільшується до HRC 44-48 по Роквеллу.
Зручні рукояті добре лягають в долоню. Знижують тиск, який чиниться на руку і надають інструменту завершений вигляд.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Пассатижи»
Показать все модели