Заканчивается
104 грн.
Наличные:
104 грн
Безнал:
125 грн
111 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 24-0200 - Пассатижи

Пассатижи 24-0200 от известного отечественного производителя MASTERTOOL. Общая длина инструмента – 200 мм.
Инструмент используется для проведения слесарномонтажных работ. Представляет собой две рукояти закрепленных при помощи подвижного шарнирного механизма. Рабочая поверхность модели разделена на три участка. Плоская поверхность на внутренней стороне губок используется для захвата различных деталей,
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 24-0200 - Пасатижі

Пасатижі 24-0200 від відомого вітчизняного виробника MASTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 200 мм.
Інструмент використовується для проведення слюсарномонтажних робіт. Являє собою дві рукояті закріплених за допомогою рухомого шарнірного механізму. Робоча поверхня моделі розділена на три ділянки. Плоска поверхня на внутрішній стороні губок використовується для захоплення різних деталей, листового металу, дроту, кріплень з подальшим проведенням маніпуляцій. Округле заглиблення призначене для захоплення більш об'ємних деталей, які мають круглий або овальний перетин. Велика поверхня дотику рівномірно розподіляє навантаження і не деформує об'єкт. Ріжучі кромки легко перекушують дріт, невеликі металеві прутки, гвоздики. Також ними зручно розділяти дроти і знімати з них ізоляцію. На бічних гранях шарніра розміщен різак, який більш точно розділяє дріт. Довгі рукояті створюють значний ефект важеля, що дозволять витрачати менше сил при виконанні найбільш трудомістких робіт.
Виготовляється 24-0200 з хромованадіевої сталі з маркуванням 6150. Сплав відноситься до легованих. Володіє високою міцністю, стійкістю до корозійного впливу, достатньою гнучкістю. Не піддається до відколів і механічних пошкоджень. Робочі поверхні загартовані, що збільшує показник міцності до HRC 50~55 по Роквеллу.
Рукояті ергономічні, виготовлені з двокомпонентного матеріалу. Спеціальне покриття збільшує зчеплення з долонею, і не дає прослизати інструменту під час роботи.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Пассатижи»
Показать все модели