Заканчивается
116 грн.
Наличные:
116 грн
Безнал:
139 грн
125 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 25-0180 - Пассатижи

Пассатижи комбинированные 25-0180 от популярного отечественного бренда INTERTOOL. Общая длина инструмента – 180 мм.
Пассатижи – это разновидность ручного слесарного инструмента используемая, в первую очередь, для захвата деталей с проведением последующих манипуляций над ними. Незаменимый инструмент для проведения ремонтных работ на станциях технического обслуживания автомобилей, в мастерских по ремонту
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 25-0180 - Пасатижі

Пасатижі комбіновані 25-0180 від популярного вітчизняного бренду INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 180 мм.
Пасатижі - це різновид ручного слюсарного інструменту використовуваний, в першу чергу, для захоплення деталей з проведенням наступних маніпуляцій над ними. Незамінний інструмент для проведення ремонтних робіт на станціях технічного обслуговування автомобілів, в майстернях по ремонту побутової техніки, на будівельних майданчиках. Крім вузькоспеціалізованих завдань, пасатижі справляються з масою побутових робіт, тому необхідні до наявності в кожному будинку. Складаються з двох рукоятей, з'єднаних між собою на шарнірній основі. Ділянка на внутрішній стороні губок, з нанесеними на неї насічками, використовується для захоплення продовгуватих і плоских деталей (дріт, листовий метал, шнури, клеми і т.п.). Округле заглиблення призначене для більш об'ємних предметів (трубки, невеликі шланги, товсті дроти). Завдяки такій формі площа зіткнення збільшується, і навантаження більш рівномірно розподіляється по всій поверхні предмета. Високоточні ріжучі кромки забезпечують якісне різання різних матеріалів. Будь то дріт з м'яких металів, невеликі гвоздики, дроти, різні прути. На бічних частинах інструменту є поглиблення, яке краще підходять для поділу проволоки, не деформуючи її кінці.
В якості основного металу була використана сталь С50. Вельми міцний сплав, володіє дсотатньою гнучкістю, добре переносить підвищені навантаження. Робочі поверхні інструменту загартовуються, після чого показник міцності досягає HRC 55-60.
Особливістю даної моделі є фосфатне покриття. Воно забезпечує надійний захист від впливу корозії.
Рукояті мають ергономічну форму. Пасатижі добре лягають в руку і не прослизають під час роботи.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Пассатижи»
Показать все модели