Заканчивается
82 грн.
Наличные:
82 грн
Безнал:
98 грн
88 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 23-0180 - Пассатижи

Пассатижи комбинированные (немецкий тип) 23-0180 от именитого отечественного производителя MASTERTOOL. Общая длина инструмента – 180 мм.
Пассатижи прежде всего предназначены для проведения слесарномонтажных и электромонтажных работ. Помимо основной сферы применения, инструмент получил большое распространение и среди других мастеров. Активно используется плотниками, телемастерами, мастерами по ремонту
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 23-0180 - Пасатижі

Пасатижі комбіновані (німецький тип) 23-0180 від іменитого вітчизняного виробника MASTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 180 мм.
Пасатижі насамперед призначені для проведення слюсарномонтажних і електромонтажних робіт. Крім основної сфери застосування, інструмент набув великого поширення і серед інших майстрів. Активно використовується теслями, телемайстром, майстрами по ремонту побутової техніки, співробітниками станцій технічного обслуговування автомобілів, монтерів і безліччю інших фахівців.
Складаються пасатижі з двох рукоятей з'єднаних між собою на шарнірної основі. Губки формують три ділянки робочого простору. Площина з невеликими насічками відмінно підходить для захоплення дроту, листового металу та інших предметів з плоским профілем. Округлий отвір з великими зубцями відмінно підходить для роботи з предметами, що мають круглий або овальний перетин. Ріжучі кромки вільно перекушують дріт, металеві прутки, гвоздики невеликого діаметра, нарізають дроти і знімають з них ізоляційний шар.
23-0180 виготовляються зі сталі з маркуванням C55. Матеріал досить міцний і стійкий до відколів. Робоча поверхня термічно загартовується щоб збільшити показник міцності до HRC 45-50 по Роквеллу. Нікелеве покриття захищає пасатижі від згубного впливу корозії і надає їм приємні зовнішній вигляд.
Рукояті виконані з двокомпонентного матеріалу. Вставки з гуми збільшують зчеплення з долонею, не дозволяючи інструменту прослизати в процесі виконання найбільш трудомістких робіт.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Пассатижи»
Показать все модели