Герметик и восстановитель ГУР NOWAX Power Steering Leak stop 300ml - NX30211


Есть в наличии
82 грн.
Наличные:
82 грн
Безнал:
98 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
NOWAX Power Steering Leak stop 300ml - NX30211 - Герметик гидроусилителя руля
Данный герметик, эффективно устраняет утечку через уплотнения и прокладки, предотвращая их от высыхания, деформации, растрескивания. Он содержит специальные добавки для восстановления резиновых и пластмассовых уплотнений. Уменьшите высокую температуру, износ усилитель руля, чистка каналов гидравлического движения жидкости. Восстанавливает размер и эластичность уплотнения и прокладки рулевого
Читать полностью
NOWAX Power Steering Leak stop 300ml - NX30211 - Герметик гидроусилителя руля
Даний герметик, ефективно усуває витік через ущільнення і прокладки, запобігаючи їх від висихання, деформації, розтріскування. Він містить спеціальні добавки для відновлення гумових і пластмасових ущільнень. Зменшіть високу температуру, знос підсилювач керма, чистка каналів гідравлічного руху рідини. Відновлює розмір і еластичність ущільнення і прокладки рульового управління, запобігаючи втрату масла. Сумісний з усіма рідинами для підсилювача рульового управління.
Коли двигун не працює, відкрийте кришку резервуара для рідини рульового управління. Залити в бак з рульовою герметик до необхідного рівня. Після заповнення, управляти кермом в право і ліво, регулярно перевіряти рівень і долити рідину, якщо герметик не зупинить витік, викликане сильним механічним зносом або пошкодження рульового управління.
Зберігати в опалювальному приміщенні. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскор. Перед утилізацією повністю використовувати всі засіб. Зберігати в недоступному для дітей місці. У разі контакту з очима ретельно промити водою протягом 15 хвилин.

Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Герметик и восстановитель ГУР»
Показать все модели