Шампунь NOWAX карнаубский WASH & WAX 1л - NX01100


Есть в наличии (1-2 дня)
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
59 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Nowax карнаубский WASH & WAX 1л - NX 01100 - Автошампунь концентрат
Использование для мытья автомобиля мылом действительно может повредить краску и очистить отделочное покрытие. Оно также будет удалить воск и другие вещества, которые держат ваши транспортные средства краску защищенной от внешних факторов. Если вы выберете, специально предназначенных для транспортных средств авто шампуни, это предохранит автомобили краски и отделки от повреждений. Это самый лучший способ
Читать полностью
Nowax карнаубский WASH & WAX 1л - NX 01100 - Автошампунь концентрат
Використання для миття автомобіля милом дійсно може пошкодити фарбу і очистити обробне покриття. Воно також буде видалити віск і інші речовини, які тримають ваші транспортні засоби фарбу захищеної від зовнішніх факторів. Якщо ви виберете, спеціально призначених для транспортних засобів авто шампуні, це охоронить автомобілі фарби та оздоблення від пошкоджень. Це найкращий спосіб гарантувати, що ваш автомобіль буде виглядати краще кожен день.
Потужне, пеня очисний засіб, що надійно видаляє застарілі плями, з поверхні автомобіля. Відмінні пінисті властивості, володіє хорошим ароматом, і відмінними очисними властивостями, після нього, не залишається розлучень і плям. Даний засіб захистить ваш автомобіль, від всіх несприятливих впливів. Має високу якість.
Якщо ваш вибір припав на це очисний засіб, ви можете не хвилюватися на його рахунок, так як, він відмінно очищає поверхню від забруднення, при цьому захищаючи її і надаючи приємний аромат.

Объем
1 (л)
Применение
Ручная мойка
Содержание воска
Есть
Концентрация
1 к 100
Пенообразование
Высокое

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Шампунь»
Показать все модели