Есть в наличии (1-2 дня)
22 грн.
Наличные:
22 грн
Безнал:
26 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 48-5638 - Отвертка

Характеристики:
- размер: SL6
- длина жала: 38 мм
- общая длина: 100 мм
Отвертка с магнитным наконечником MasterTool 48-5638 – это инструмент, который предназначен для монтажа/демонтажа резьбовых соединений. Отвертка является одним из наиболее распространенных и широко применяемых инструментов, как в быту, так и во всех сферах производства и ремонта.
Благодаря оксидированному
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 48-5638 - Викрутка

Характеристики:
- розмір: SL6
- довжина жала: 38 мм
- загальна довжина: 100 мм
Викрутка з магнітним наконечником MasterTool 48-5638 - це інструмент, який призначений для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань. Викрутка є одним з найбільш поширених і широко застосовуваних інструментів, як в побуті, так і в усіх сферах виробництва і ремонту.
Завдяки оксидованому магнітному наконечнику викрутки набагато зручніше працювати з кріпленнями в важкодоступних місцях, так як після відкручування різьбовий елемент залишиться на викрутці, а не впаде в тому місці, звідки його неможливо дістати.
Жало викрутки виготовлено з міцної хром-ванадієвої сталі, яка має високу стійкість до деформації, пошкоджень, старіння металу, а також корозії. Рукоятка викрутки двокомпонентна, складається з пластика і гуми, а також має рельєфне покриття, що гарантує хороше зчеплення з рукою і виключає вислизання. Форма рукоятки ергономічна і досить об'ємна, також передбачений спеціальний упор для великого пальця, що робить роботу з інструментом максимально комфортною. Отвір в рукоятці дозволяє впорядковано зберігати викрутку, підвішуючи її в майстерні або гаражі.
При роботі з плоскою викруткою важливо дотримуватися відповідність між розміром шліца і розміром викрутки. Для великого розміру болта з плоским шліцом можна взяти викрутку меншого розміру, але в такому випадку, основне зусилля припадатиме на зовнішні межі викрутки, при такому використанні знижується додається зусилля, шліц швидше зношується, а також є ризик пошкодити інструмент.

Тип
Отвертка
Конструкция
ударные
Наконечник
шлиц

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Отвертка»
Показать все модели