Нет в наличии
54 грн.
Наличные:
54 грн
Безнал:
65 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Image D 4000 черный - Чехол для ключей

Стильный и удобный чехол для хранения ключей от производителя Image D. Чехол пошит из натуральной кожи высокого качества. Такой аксессуар просто необходим для тех, у кого множество разных ключей на одной связке и ношение их в кармане причиняет дискомфорт. Данное изделие имеет широкую петлю для крепления чехла на поясе брюк. Внутри имеется металлическое кольцо, на которое цепляется связка ключей, а
Читать полностью
Технічні параметри:

Image D 4000 черный - Чохол для ключів

Стильний і зручний чохол для зберігання ключів від виробника Image D. Чохол пошитий з натуральної шкіри високої якості. Такий аксесуар просто необхідний для тих, у кого безліч різних ключів на одній зв'язці і носіння їх в кишені заподіює дискомфорт. Цей виріб має широку петлю для кріплення чохла на поясі брюк. Всередині є металеве кільце, на яке чіпляється зв'язка ключів, а дві кнопки закривають чохол і фіксують ключі.
Тепер ключі можна буде сміливо покласти разом з телефоном в сумку або рюкзак і не бояться, що на екрані з'являться подряпини. Чохол для ключів - це не тільки функціональна, зручна, але і ефектна річ, яка підкреслить смак і індивідуальність. Без такого аксесуара, звичайно, можна обійтися, але варто пам'ятати, що не слід нехтувати деталями, так як з них складається ідеал.

Тип
Ключница

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Image D» в категории «Ключница»
Показать все модели