Есть в наличии
52 грн.
Наличные:
52 грн
Безнал:
62 грн
54 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Image D 4000 коричневый - Чехол для ключей

Стильный и удобный чехол для хранения ключей от производителя Image D. Чехол пошит из натуральной кожи высокого качества. Такой аксессуар просто необходим для тех, у кого множество разных ключей на одной связке и ношение их в кармане причиняет дискомфорт. Данное изделие имеет широкую петлю для крепления чехла на поясе брюк. Внутри имеется металлическое кольцо, на которое цепляется связка ключей,
Читать полностью
Технічні параметри:

Image D 4000 коричневий - Чохол для ключів

Стильний і зручний чохол для зберігання ключів від виробника Image D. Чохол пошитий з натуральної шкіри високої якості. Такий аксесуар просто необхідний для тих, у кого безліч різних ключів на одній зв'язці і носіння їх в кишені заподіює дискомфорт. Цей виріб має широку петлю для кріплення чохла на поясі брюк. Всередині є металеве кільце, на яке чіпляється зв'язка ключів, а дві кнопки закривають чохол і фіксують ключі.
Тепер ключі можна буде сміливо покласти разом з телефоном в сумку або рюкзак і не бояться, що на екрані з'являться подряпини. Чохол для ключів - це не тільки функціональна, зручна, але і ефектна річ, яка підкреслить смак і індивідуальність. Без такого аксесуара, звичайно, можна обійтися, але варто пам'ятати, що не слід нехтувати деталями, так як з них складається ідеал.

Тип
Ключница

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Дуже зручний та практичний виріб. Шкіра цупка, добре втримує ключі та гарно виглядає. Проста в користуванні. Трохи дорого, але не шкодую, що придбав. Можу рекомендувати іншим покупцям.

    Олександр, 12.12.2017

Другие модели марки «Image D» в категории «Ключница»
Показать все модели