Есть в наличии
32 грн.
Наличные:
32 грн
Безнал:
38 грн
37 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 47-0310 - Отвертка

Отвертка диэлектрическая 47-0310 от известного украинского бренда MASTERTOOL. Тип шлица – SLOTTED. Размерный номер – SL3. Материал лезвия – хромованадиевая сталь. Рукоять – двухкомпонентная. Наконечник намагничен. Максимальное допустимое напряжение – 1000 Вольт. Рабочая длина лезвия – 100 мм.
Компания является ровесником независимой Украины. В начала двухтысячных компания начала покорять отечественный
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 47-0310 - Викрутка

Викрутка діелектрична 47-0310 від відомого українського бренду MASTERTOOL. Тип шліцу - SLOTTED. Розмірний номер - SL3. Матеріал леза - хромованадіевой сталь. Рукоять - двокомпонентна. Наконечник намагнічений. Максимальна допустима напруга - 1000 Вольт. Робоча довжина леза - 100 мм.
Компанія є ровесником незалежної України. В початку двохтисячних компанія почала підкорювати вітчизняний ринок випускаючи продукцію під однойменним брендом. Основна перевага MASTERTOOL полягає в гармонійному поєднанні ціни і якості. Основний напрямок компанії - випуск садового, вимірювального, ріжучого, малярного та іншого типу ручного і не тільки інструменту. Варто окремо відзначити, що асортимент компанії постійно оновлюється, поповнюючись новими, актуальними позиціями.
Діелектрична викрутка - професійний інструмент, який використовується для роботи з кріпленнями, що знаходяться під високою напругою. Конструктивно дана різновид схожий на класичну викруткою. Основна відмінність - шар діелектрізующего покриття по всій довжині інструменту аж до кінчика жала. Для більшої зручності та забезпечення захисту від контакту з напругою лезо інструменту намагнічене.
Для повноцінного і довговічного використання необхідно дотримуватися техніки безпеки: зберігати інструмент в призначених для цього місцях, перевіряти який дивує шар на дефекти перед кожним використанням, не застосовувати викрутку в мережах з більш високою напругою ніж те, на яке розрахований прилад.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
100
Бренд
MasterTool

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Отвертка»
Показать все модели