Нет в наличии
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
252 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Image D 8005 коричневый - Сумка на пояс

Практичная кожаная сумка небольших размеров для ношения на поясе. Такой аксессуар придется по вкусу, безусловно, не всем, но настоящие любители стильных, а главное – практичных вещей оценят по достоинству данный аксессуар. Главным преимуществом этой сумки является ее компактный размер и способ ношения на ремне, так как она способна разместить все самые необходимые вам вещи и ее не придется
Читать полностью
Технічні параметри:

Image D 8005 коричневий - Сумка на пояс

Практична шкіряна сумка невеликих розмірів для носіння на поясі. Такий аксесуар припаде до смаку, безумовно, не всім, але справжні любителі стильних, а головне - практичних речей гідно оцінять цей аксесуар. Головною перевагою цієї сумки є її компактний розмір і спосіб носіння на ремені, так як вона здатна розмістити всі найнеобхідніші вам речі і її не доведеться постійно носити в руках. У цей сумці ви зможете легко розмістити смартфон, ключі, гаманець, документи та інші речі, які необхідні практично завжди.
Усередині сумка оснащена двома великими і одним маленьким відділеннями без замків, а також одним невеликим кишенею на блискавці. Закривається вона за допомогою двох ремінців з кнопками, що розташовані на верхньому клапані сумки. Зовнішній вигляд сумки дуже виразний, а тиснення на фронтальній її частини доповнюють загальний стиль. Вибравши даний аксесуар, ви отримаєте не тільки функціональну річ, але і вигідно підкреслите свій смак і стиль.

Тип
Сумка-органайзер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Image D» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели